Razdjelnik optičkih vlakana Za FTTH, pasivne uređaje, razdjelnik optičkih vlakana

Kratki opis:


Mjesto porijekla: China Dongguan
Naziv robne marke: Qingying ili QY
Certifikat: CE, ROHS, ISO, SGS,
Broj modela: FTTH optički PLC razdjelnik sa 4 utora za optičku granu
Minimalna količina narudžbe: 100 kom
Cijena: pregovaranje
Detalji o pakiranju: pakovanje u drvene bubnjeve, polywooden bubnjeve ili druge bubnjeve prema zahtevima klijenata.
Uslovi plaćanja: L/C, T/T, Western Union
Mogućnost snabdijevanja: 10.000 komada sedmično

Detalji o proizvodu

Oznake proizvoda

Detaljne informacije
Ime proizvoda: FTTH optički PLC razdjelnik s instalacijskom kutijom sa 4 utora Veličina pakovanja: 30X20X 15 CM
Radna talasna dužina: 1260–1650 Metoda brušenja :: PC.UPC.APC
Certifikati: CE, ROHS, ISO, SGS, Načini rada :: Jednoslojni, višerežimski
Broj poslovnice: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 itd. Konektor za vlakna :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Jako svjetlo:

optička razvodna kutija

,

vanjska kutija za završetak vlakana

opis proizvoda

FTTH optički PLC razdjelnik sa 4 utora za optičku granu

 

 

Portovi 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Radna talasna dužina (nm) 1260 ~ 1650
Gubitak umetanja (dB) Maks (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13,5/13,7 16,5/16,8 20,5/21,0
Ujednačenost gubitka (dB) Maks 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0,15 0,15 0.25 0.3 0.3 0.3
Povratni gubitak (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Direktivnost (dB) Min 55
Standardno ulazno vlakno SM Fiber osjetljivo na savijanje (ITU G.657A)
Standardno izlazno vlakno Savijeno neosjetljivo SM ribbon vlakno (ITU G.657A)
Standardna izlazna boja Plava, Narandžasta, Zelena, Smeđa, Siva, Bijela, Crveno , Crna (TIA/EIA 598-B)
Maks. Optička snaga (mw) 300
Raspon vlažnosti (rh) 5%~ 85%
Radna temperatura() -40 ~+85
Temperatura skladištenja () -40 ~+85
Opcije konektora FC/SC/LC/ST/MU
Opcije pakovanja Goli uređaj*Mini cijev*ABS modul*LGX kutija*19 "/23"

*U skladu sa Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE. *Premium specifikacije dostupne na zahtjev. (P/S: Vrhunska ocjena/Standardna ocjena) *Uobičajena vrijednost na +23 bez gubitaka na konektorima.

 

 

 

 

Optički razdjelnik je jedan od najvažnijih pasivnih uređaja u optičkoj vezi, tandem uređaj sa optičkim vlaknima sa mnogo ulaznih terminala i mnogo izlaznih terminala, posebno primjenjivo na pasivnu optičku mrežu (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH itd. .) za povezivanje MDF -a i terminalne opreme i postizanje grananja optičkog signala.

 

Tag:

vanjska kutija za završetak vlakana,

razvodna kutija od optičkih vlakana,

ftth završna kutija od optičkih vlakana


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je