PP - FC 48 Priključna ploča sa optičkim vlaknima Fiksni i klizni tip za FTTH

Kratki opis:


Mjesto porijekla: Dongguan Kina
Naziv robne marke: Qingying ili QY
Certifikat: ROHS ISO9001
Broj modela: 48 -portna optička vlaknasta ploča za ODF ladicu sa metalnim nosačem
Minimalna količina narudžbe: 100 komada/komada 48 -portni optički patch panel
Cijena: pregovaranje
Detalji o pakiranju: PE vrećica+karton
Vrijeme isporuke: 5-10 radnih dana
Uslovi plaćanja: L/C, T/T, Western Union
Mogućnost snabdijevanja: 1000 komada sedmično

Detalji o proizvodu

Oznake proizvoda

Detaljne informacije
Ime proizvoda:: PP-FC 48 Optička vlaknasta zakrpna ploča za ODF ladicu sa metalnim nosačem Adapteri :: SC FC ST LC
Boja :: Bijelo i crno Luke :: 12/24/48 Jezgro
Dimenzije :: 300*180*25 mm Tip :: Fiksni i klizni tip
Standardna radna talasna dužina :: 850nm 1310nm 1550nm Povratni gubitak :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Životni vijek:: ≥1000 puta Matrial: Hladno valjani čelik
Jako svjetlo:

optička razvodna kutija

,

ftth završna kutija od optičkih vlakana

opis proizvoda
PP-FC 48 port optička vlaknasta ploča za ODF ladicu sa metalnim nosačem
 

Strahovi 

  • Standardne veličine, mala težina i razumna struktura

  • Sizvlačiva ladica za jednostavno upravljanje kablovima
  • Pogodno za vrpcu i pojedinačna vlakna
  • Cimpresivan dizajn za stempo ušteda
  • Različite ploče za različite prilagodbeer interfejs
  • Prednja oznaka na ploči je laka za identifikaciju i rad
  • Lako za upravljanje i rukovanje

Primjena:

 

Pretplatnička petlja telekomunikacija

Vlakna do kuće (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parametar:

Optičke performanse Single Mode Multi Mode
Gubitak umetanja (dB) ≤0,3 ≤0,3
Povratni gubitak (dB) ≥50 (PC) N / A
≥60 (APC)
Ponovljivost (dB) ≤0,1dB
Trajnost (dB) ≤0,2 dB Tipična promjena, 1000 parova
Vlačna čvrstoća (N) 100
Radna temperatura (° C) -40 ~+80
Temperatura skladištenja (° C) -40 ~+85
Geometrija krajnjeg lica
Parametar 2.5um Ferrule 1,25 um Ferrule
PC APC PC APC
Polumjer zakrivljenosti (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Odmak vrha (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Visina vlakana (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Ugao (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV izvještaj o procjeni (627K) .pdf

 

Tag:

vanjska kutija za završetak vlakana,

razvodna kutija od optičkih vlakana,

ftth završna kutija od optičkih vlakana


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je