PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type Alang sa FTTH

Mubo nga paghulagway:


Dapit sa Sinugdan: Dongguan China
Ngalan sa Brand: Qingying o QY
Sertipikasyon: ROHS ISO9001
Numero sa modelo: 48 port Optic Fiber patch panel alang sa Metal Rack Mount ODF tray
Minimum nga Kadaghan sa Order: 100 Piece / Pieces 48 port fiber optic patch panel
Presyo: negosasyon
Mga Detalye sa Pakete: PE bag + karton
Oras sa Paghatud: 5-10 adlaw sa trabaho
Mga Termino sa Bayad: L / C, T / T, Western Union
Katakos sa Paghatag: 1000 nga mga piraso matag semana

Detalye sa Produkto

Mga Tags sa Produkto

Impormasyon sa Detalye
Ngalan sa Produkto :: Ang PP-FC 48 Port Optic Fiber Patch Panel Alang sa Metal Rack Mount ODF Tray Mga Adapter :: SC FC ST LC
Kolor :: Puti ug Itum Mga pantalan :: 12/24/48 Core
Sukat :: 300 * 180 * 25mm Matang:: Naayo ug Matang sa Pag-slide
Kasagaran nga Wavelength sa Pagtrabaho :: 850nm 1310nm 1550nm Pagbalik Pagkawala :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Sakup sa Kinabuhi :: ≥1000 Mga Panahon Matrial: Cold Rolled Steel
Taas nga Kahayag:

kahon sa pag-apod-apod sa fiber optic

,

kahon sa pagtapos sa ftth fiber optic

Paghulagway sa Produkto
Ang PP-FC 48 port Optic Fiber patch panel alang sa Metal Rack Mount ODF tray
 

Mga Fearture 

  • Kasagaran nga kadako, gaan ang gibug-aton ug makatarunganon nga istruktura

  • Slide out drawer alang sa dali nga pagdumala sa cable
  • Angayan alang sa laso ug solong hibla
  • Cdisenyo sa kompak alang sa stulin pagtipig
  • Ang lainlaing panel plate aron mohaum sa lainlaing pagpahiangayer interface
  • Ang marka sa atubangan sa plato dali alang sa pag-ila ug operasyon
  • Sayon alang sa pagdumala ug operasyon

Paggamit:

 

Telepono sa subscriber sa telecommunications

Fiber sa balay (FTTH)

LAN / WAN

CATV

 

Parameter:

Optical Performance Nag-inusarang Mode Daghang Mode
Insertion Loss (dB) ≤0.3 ≤0.3
Return Loss (dB) ≥50 (PC) N / A
≥60 (APC)
Kaarang sa pagsubli (dB) ≤0.1dB
Kalig-on (dB) ≤0.2dB Kasagaran nga Pagbag-o, 1000 nga Pagtandi
Kusog nga Kusog (N) 100
Temperatura sa Operasyon (° C) -40 ~ + 80
Temperatura sa Pagtipig (° C) -40 ~ + 85
Endface Geometry
Parameter 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
PC Ang APC PC Ang APC
Radius sa Curvature (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Offset (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Taas sa Fiber (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Anggulo (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Ang ulat sa Pagsusi sa CIV (627K) .pdf

 

Tag:

kahon sa pagtapos sa fiber sa gawas,

kahon sa pag-apod-apod sa fiber optic,

kahon sa pagtapos sa ftth fiber optic


  • Kaniadto:
  • Sunod:

  • Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo