Rozbočovač optických vláken pro FTTH, pasivní zařízení Splitter pro optické vlákno

Stručný popis:


Místo původu: Čína Dongguan
Jméno značky: Qingying nebo QY
Osvědčení: CE, ROHS, ISO, SGS,
Modelové číslo: FTTH Optický rozbočovač PLC se instalačním boxem pro optické větvení se 4 sloty
Minimální množství pro objednání: 100 ks
Cena: jednání
Detaily balení: balení do dřevěných sudů, polywoodových sudů nebo jiných sudů podle požadavků klientů.
Platební podmínky: L/C, T/T, Western Union
Možnost dodávky: 10 000 kusů za týden

Detail produktu

Značky produktů

Detailní informace
Jméno výrobku: FTTH Optický rozbočovač PLC se instalačním boxem pro optické větvení se 4 sloty Velikost balení: 30 x 20 x 15 cm
Provozní délka vlny: 1260–1650 Metoda broušení :: PC.UPC.APC
Certifikáty: CE, ROHS, ISO, SGS, Režimy :: Jeden režim, více režimů
Číslo pobočky: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 atd. Vláknový konektor :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Zvýraznit:

rozvodná skříň z optických vláken

,

venkovní box pro ukončení vláken

Popis výrobku

FTTH Optický rozbočovač PLC se instalačním boxem pro optické větvení se 4 sloty

 

 

Porty 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Provozní vlnová délka (nm) 1260 ~ 1650
Ztráta vložení (dB) Max (P/S) 3,8/4,0 7.1/7.3 10,2/10,5 13,5/13,7 16,5/16,8 20,5/21,0
Ztráta uniformity (dB) Max 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Max 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Zpětná ztráta (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Směrovost (dB) Min 55
Standardní vstupní vlákno Jednovláknové SM necitlivé na ohyb (ITU G.657A)
Standardní výstupní vlákno Ohybová páska SM necitlivá (ITU G.657A)
Standardní výstupní barva Modrý, Oranžový, Zelená, Hnědý, Šedá, Bílý, Červené , Černý (TIA/EIA 598-B)
Max. Optický výkon (mw) 300
Rozsah vlhkosti (rh) 5%~ 85%
Provozní teplota() -40 ~+85
Skladovací teplota () -40 ~+85
Možnosti konektoru FC/SC/LC/ST/MU
Možnosti balení Holé zařízení*Mini tubus*Modul ABS*LGX Box*19 ''/23 '' Rack-mount

*Vyhovuje Telcordia GR-1221-CORE a G-1209-CORE. *Prémiové specifikace jsou k dispozici na vyžádání. (P/S: Premium Grade/Standard Grade) *Typická hodnota při +23 bez ztrát konektorů.

 

 

 

 

Rozdělovač optických vláken je jedním z nejdůležitějších pasivních zařízení v propojení optických vláken, je to tandemové zařízení s optickými vlákny s mnoha vstupními terminály a mnoha výstupními terminály, zvláště použitelné pro pasivní optickou síť (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH atd. .) připojit MDF a koncové zařízení a dosáhnout větvení optického signálu.

 

Štítek:

venkovní rozváděčový box,

rozvodná skříň z optických vláken,

ftth ukončovací box z optických vláken


  • Předchozí:
  • Další:

  • Sem napište svoji zprávu a pošlete nám ji