Διαχωριστής οπτικών ινών για FTTH, παθητικές συσκευές διαχωριστής ζεύξης οπτικών ινών

Σύντομη περιγραφή:


Τόπο καταγωγής: Κίνα Ντονγκουάν
Μάρκα: Qingying ή QY
Πιστοποίηση: CE, ROHS, ISO, SGS,
Αριθμός μοντέλου: FTTH Optic PLC splitter με 4 υποδοχές Optical Branching Box Installation
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 100 τεμ
Τιμή: διαπραγμάτευση
Λεπτομέρειες συσκευασίας: συσκευασία σε ξύλινα τύμπανα, τύμπανα Polywooden ή άλλα τύμπανα σύμφωνα με τα αιτήματα των πελατών.
Οροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προμήθειας: 10000 τεμάχια την εβδομάδα

Λεπτομέρεια προϊόντος

Ετικέτες προϊόντων

Λεπτομερής πληροφορία
Ονομασία προϊόντος: FTTH Optic PLC Splitter With 4 Slots Optical Branching Instal Box Μέγεθος πακέτου: 30Χ20Χ 15 ΕΚ
Μήκος κύματος λειτουργίας: 1260–1650 Μέθοδος λείανσης :: PC.UPC.APC
Πιστοποιητικά: CE, ROHS, ISO, SGS, Λειτουργίες :: Μονής λειτουργίας, πολλαπλής λειτουργίας
Αριθμός υποκαταστήματος: 1 × 2,1 × 4,1 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 κ.λπ. Συνδετήρας ινών :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Υψηλός φωτισμός:

κουτί διανομής οπτικών ινών

,

υπαίθριο κουτί τερματισμού ινών

περιγραφή προϊόντος

FTTH Optic PLC splitter με 4 υποδοχές Optical Branching Box Installation

 

 

Λιμάνια 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Μήκος κύματος λειτουργίας (nm) 1260 ~ 1650
Απώλεια εισαγωγής (dB) Μέγιστο (P/S) 3,8/4,0 7.1/7.3 10.2/10.5 13,5/13,7 16.5/16.8 20,5/21,0
Ομοιομορφία απώλειας (dB) Μέγιστη 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Μέγιστη 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Απώλεια επιστροφής (dB) Ελάχ UPC: 50 APC: 55
Κατευθυντικότητα (dB) Ελάχ 55
Τυπική ίνα εισόδου Bend Insensitive SM Single Fiber (ITU G.657A)
Τυπική ίνα εξόδου Bend Insensitive SM Ribbon Fiber (ITU G.657A)
Τυπικό χρώμα εξόδου Μπλε, Πορτοκάλι, Πράσινος, Καφέ, Γκρί, Λευκό, το κόκκινο , Μαύρο (TIA/EIA 598-B)
Μέγιστη. Οπτική ισχύς (mw) 300
Εύρος υγρασίας (rh) 5%~ 85%
Θερμοκρασία λειτουργίας() -40 ~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης() -40 ~+85
Επιλογές σύνδεσης FC/SC/LC/ST/MU
Επιλογές συσκευασίας Bare Device*Mini Tube*ABS Module*LGX Box*19 "/23" Rack-mount

*Συμβατό με Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE. *Προδιαγραφές premium διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος. (ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: Premium Grade/Standard Grade) *Τυπική τιμή στα +23 χωρίς απώλειες συνδετήρων.

 

 

 

 

Ο διαχωριστής οπτικών ινών είναι μία από τις πιο σημαντικές παθητικές συσκευές στη σύνδεση οπτικών ινών, είναι μια συσκευή διαδοχικών οπτικών ινών με πολλά τερματικά εισόδου και πολλά τερματικά εξόδου, ιδιαίτερα εφαρμοστέα σε παθητικό οπτικό δίκτυο (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH κ.λπ.) .) για να συνδέσετε το MDF και τον τερματικό εξοπλισμό και να επιτύχετε τη διακλάδωση του οπτικού σήματος.

 

Ετικέτα:

υπαίθριο κουτί τερματισμού ινών,

κουτί διανομής οπτικών ινών,

κιβώτιο τερματισμού οπτικών ινών ftth


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς