PP - FC 48 Havena Optika Fibra Patch-Panelo Fiksita & Glitanta Tipo Por FTTH

Mallonga priskribo:


Loko de Origino: Dongguan Ĉinio
Komerca nomo: Qingying aŭ QY
Atestado: ROHS ISO9001
Modela Nombro: 48-porda Optika Fibra flikaĵo-panelo por Metala Rack-Monta ODF-pleto
Minimuma Manda Kvanto: 100 Peco / Pecoj 48 havenaj fibraj optikaj flikaĵoj
Prezo: intertraktado
Pakaj Detaloj: PE-sako + skatolo
Livera Tempo: 5-10 labortagoj
Pagokondiĉoj: L / C, T / T, Western Union
Kapabla Provizo: 1000 Pecoj semajne

Produkta Detalo

Produktaj Etikedoj

Detalaj Informoj
Produkta Nomo :: PP-FC 48 Havena Optika Fibra Diakila Panelo Por Metala Rack-Monta ODF-Pleto Adaptiloj :: SC FC ST LC
Koloro :: Blanka Kaj Nigra Havenoj :: 24/12/48 Kerno
Grandecoj :: 300 * 180 * 25mm Tajpu :: Fiksita & Glitanta Tipo
Norma Labora Ondolongo :: 850nm 1310nm 1550nm Revena Perdo :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Vivdaŭro:: ≥1000 Tempoj Matrial: Malvarma Rulita Ŝtalo
Alta lumo:

fibra optika distribuokesto

,

ftth-fibra optika fina skatolo

Priskribo de la produkto
PP-FC 48-porta Optika Fibra flikaĵo por pleto de metala raketo
 

Timoj 

  • Norma grandeco, malpeza kaj racia strukturo

  • Selportu tirkeston por facila kabladministrado
  • Taŭga por rubando kaj sola fibro
  • Ckompakta dezajno por sritmo ŝparante
  • Diversa panelo por adapti malsamajn adaptier interfaco
  • Antaŭa marko sur la plato estas facila por identigo kaj funkciado
  • Facila por administrado kaj funkciado

Apliko:

 

Abono de telekomunikadoj

Fibro al la hejmo (FTTH)

LAN / WAN

CATV

 

Parametro:

Optika Agado Ununura reĝimo Multi Mode
Enmeta Perdo (dB) ≤0.3 ≤0.3
Revena Perdo (dB) ≥50 (komputilo) N / A
≥60 (APC)
Ripeteblo (dB) ≤0.1dB
Fortikeco (dB) ≤0.2dB Tipa Ŝanĝo, 1000 Matings
Tirstreĉo (N) 100
Funkciiga Temperaturo (° C) -40 ~ + 80
Stokada Temperaturo (° C) -40 ~ + 85
Finvizaĝa Geometrio
Parametro 2.5um Ferrule 1,25 um Ferrule
Komputilo APC Komputilo APC
Radiuso de Kurbeco (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apeksa ofseto (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Fibra Alteco (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Angulo (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Raporto pri Taksado de CIV (627K) .pdf

 

Etikedo:

subĉiela fina fina skatolo,

fibra optika distribuokesto,

ftth-fibra optika fina skatolo


  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni