PP - FC 48 pordi optilise kiu plaasterpaneel Fikseeritud ja libistatav tüüp FTTH jaoks

Lühike kirjeldus:


Päritolukoht: Dongguan Hiina
Brändi nimi: Qingying või QY
Sertifitseerimine: ROHS ISO9001
Mudelinumber: 48 -portiline optilise kiu plaasterpaneel metallraamile paigaldatava ODF -salve jaoks
Minimaalne tellimuse kogus: 100 tk/tk 48 pordiga kiudoptiline plaaster
Hind: läbirääkimine
Pakendi üksikasjad: PE kott+karp
Tarne aeg: 5-10 tööpäeva
Maksetingimused: L/C, T/T, Western Union
Tarnevõime: 1000 tükki nädalas

Toote üksikasjad

Toote sildid

Üksikasjalik teave
Tootenimi:: PP-FC 48 pordi optilise kiu plaasterpaneel metallraamile paigaldatava ODF-salve jaoks Adapterid: SC FC ST LC
Värv: Valge Ja Must Sadamad: 24/12/48 Tuum
Mõõdud: 300*180*25 mm Tüüp :: Fikseeritud ja libisev tüüp
Standardne töölainepikkus: 850nm 1310nm 1550nm Tagasi kaotus :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Eluaeg:: ≥ 1000 korda Matriaalne: Külmvaltsitud teras
Kõrge valgus:

kiudoptiline jaotuskast

,

ftth kiudoptiline lõpetuskarp

Tootekirjeldus
PP-FC 48 pordi optilise kiu plaasterpaneel metallraamile paigaldatava ODF-salve jaoks
 

Kartused 

  • Standardne suurus, kerge kaal ja mõistlik struktuur

  • Sväljatõmmatav sahtel kaabli hõlpsaks haldamiseks
  • Sobib lindile ja ühele kiule
  • Compact disain stempot säästmine
  • Erinevad paneeliplaadid, mis sobivad erinevatele kohandusteleer liides
  • Plaadi esimärki on lihtne tuvastada ja kasutada
  • Lihtne juhtida ja kasutada

Rakendus:

 

Telekommunikatsiooni abonendi ahel

Kiud koju (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parameeter:

Optiline jõudlus Üksikrežiim Mitmerežiim
Sisestuskadu (dB) ≤0,3 ≤0,3
Tagasipöördekadu (dB) ≥50 (arvuti) Ei ole
≥60 (APC)
Korratavus (dB) ≤0,1 dB
Vastupidavus (dB) ≤0,2dB Tüüpiline muutus, 1000 paaritust
Tõmbetugevus (N) 100
Töötemperatuur (° C) -40 ~+80
Säilitustemperatuur (° C) -40 ~+85
Lõpppinna geomeetria
Parameeter 2,5 -tolline klemm 1,25 um Ferrule
PC APC PC APC
Kumerusraadius (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apexi nihe (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Kiudude kõrgus (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Nurk (°) --- 7,7-8,3 --- 7,7-8,3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV hindamisaruanne (627K) .pdf

 

Silt:

väliskiudude lõpetamise kast,

kiudoptiline jaotuskast,

ftth kiudoptiline lõpetuskarp


  • Eelmine:
  • Järgmine:

  • Kirjutage oma sõnum siia ja saatke see meile