PP - FC 48 portuko zuntz optikoko adabaki panela finkoa eta irristakorra FTTHrako

Deskribapen laburra:


Jatorria: Dongguan Txina
Marka Izena: Qingying edo QY
Ziurtapena: ROHS ISO9001
Modeloaren zenbakia: 48 portuko zuntz optikoko adabaki-panela, metalezko euskarri ODF erretilurako
Gutxieneko eskaera kantitatea: 100 Pieza / Pieza 48 ataka zuntz optikoko adabaki-panela
Prezioa: negoziazioa
Paketearen xehetasunak: PE poltsa + kaxa
Entrega epea: 5-10 lanegun
Ordainketa baldintzak: L / C, T / T, Western Union
Hornidura gaitasuna: 1000 pieza astean

Produktuaren xehetasuna

Produktuen etiketak

Xehetasun informazioa
Produktuaren izena:: PP-FC 48 portuko zuntz optikoko adabaki-panela, metalezko rack muntatzeko ODF erretilurako Egokitzaileak: SC FC ST LC
Kolore:: Zuria Eta Beltza Portuak :: 48/12/24 Nukleoa
Neurriak :: 300 * 180 * 25mm Mota :: Finko eta irristakor mota
Laneko uhin luzera estandarra 850nm 1310nm 1550nm Itzuli galera :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Bizi-itxaropena:: ≥1000 aldiz Matrial: Hotz ijeztutako altzairua
Argi handia:

zuntz optikoa banatzeko kutxa

,

zuntz optikoaren amaiera kutxa

Produktuaren Deskribapena
PP-FC 48 ataka zuntz optikoko adabaki-panela, metalezko euskarri ODF erretilurako
 

Beldurrak 

  • Neurri estandarra, pisu arina eta arrazoizko egitura

  • Skable bat erraz kudeatzeko tiradera
  • Zinta eta zuntz bakarretarako egokia
  • Cdiseinu trinkoa serritmoa aurrezten
  • Hainbat panel egokitzeko moldaketa egokitzekoer interfazea
  • Plakako aurreko marka erraza da identifikatzeko eta funtzionatzeko
  • Erraz kudeatzeko eta funtzionatzeko

Aplikazio:

 

Telekomunikazioen harpidedun begizta

Zuntza etxera (FTTH)

LAN / WAN

CATV

 

Parametroa:

Errendimendu optikoa Modu bakarra Modu anitza
Txertatze galera (dB) ≤0,3 ≤0,3
Itzultzeko galera (dB) ≥50 (ordenagailua) N / A
≥60 (APC)
Errepikagarritasuna (dB) ≤0,1 dB
Iraunkortasuna (dB) ≤0.2dB aldaketa tipikoa, 1000 matings
Trakzio-indarra (N) 100
Funtzionamendu tenperatura (° C) -40 ~ + 80
Biltegiratzeko tenperatura (° C) -40 ~ + 85
Endface Geometry
Parametroa 2,5um Ferrula 1,25 umeko ferrula
Ordenagailua APC Ordenagailua APC
Kurbadura-erradioa (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Offset (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Zuntzaren altuera (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Angelua (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV Ebaluazio txostena (627K) .pdf

 

Etiketa:

kanpoko zuntz amaiera kutxa,

zuntz optikoa banatzeko kutxa,

zuntz optikoaren amaiera kutxa


  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi hemen zure mezua eta bidali iezaguzu