فیبر نوری Splitter برای FTTH ، دستگاه های منفعل فیبر نوری اسپلیتر Coupler

توضیح کوتاه:


محل مبدا: چین دونگ گوان
نام تجاری: Qingying یا QY
صدور گواهینامه: CE ، ROHS ، ISO ، SGS ،
شماره مدل: تقسیم کننده PLC FTTH Optical با 4 جعبه نصب و راه اندازی شاخه نوری
حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی بر روی طبل چوبی ، طبل پلی وودن یا سایر طبل ها طبق درخواست مشتریان.
شرایط پرداخت: L/C ، T/T ، Western Union
قابلیت ارائه: 10000 قطعه در هفته

جزئیات محصول

برچسب های محصول

جزئیات اطلاعات
نام محصول: FTTH Optic PLC Splitter با 4 شیار جعبه نصب و راه اندازی شاخه نوری اندازه بسته: 30X20X 15 CM
طول موج عملیات: 1260–1650 روش سنگ زنی :: PC.UPC.APC
گواهینامه ها: CE ، ROHS ، ISO ، SGS ، حالت ها:: تک حالته ، چند حالته
شماره شعبه: 1 × 2،1 × 4،1 8،1 × 16،1 × 32،1 × 64 و غیره اتصال فیبر :: FC / PC ، FC / APC ، FC / UPC ، SC / PC ، SC / APC ، SC / UPC ، ST / PC ، ST / APC ، LC / PC ، LC / APC ، LC / UPC
برجسته:

جعبه توزیع فیبر نوری

,

جعبه پایان فیبر در فضای باز

توضیحات محصول

تقسیم کننده PLC FTTH Optical با 4 جعبه نصب و راه اندازی شاخه نوری

 

 

بنادر 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 32 1 1 64 1 1
طول موج عملیاتی (نانومتر) 1260 ~ 1650
از دست دادن درج (dB) حداکثر (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
از دست دادن یکنواختی (dB) حداکثر 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (دسی بل) حداکثر 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
ضرر بازگشت (dB) حداقل UPC: 50 APC: 55
جهت (dB) حداقل 55
فیبر ورودی استاندارد Bend Nonensitive SM Single Fiber (ITU G.657A)
فیبر خروجی استاندارد فیبر روبان SM غیر حساس Bend (ITU G.657A)
رنگ خروجی استاندارد آبی، نارنجی، سبز، رنگ قهوه ای، خاکستری ، سفید، قرمز ، سیاه (TIA/EIA 598-B)
حداکثر توان نوری (mw) 300
محدوده رطوبت (rh) 5 ~ ~ 85
دمای کارکرد () -40 ~+85
دمای ذخیره سازی() -40 ~+85
گزینه های اتصال FC/SC/LC/ST/MU
گزینه های بسته بندی دستگاه برهنه*لوله کوچک*ماژول ABS*جعبه LGX*19 "/23" Rack-mount

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE سازگار است. *مشخصات ممتاز در صورت درخواست (P/S: درجه برتر/استاندارد استاندارد) *مقدار معمولی +23 بدون از دست دادن اتصالات

 

 

 

 

شکاف فیبر نوری یکی از مهمترین دستگاههای منفعل در پیوند فیبر نوری است ، دستگاه پشت سر هم فیبر نوری است که دارای پایانه های ورودی متعدد و پایانه های خروجی زیادی است ، به ویژه برای شبکه نوری منفعل (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH و غیره) .) برای اتصال MDF و تجهیزات پایانه و دستیابی به انشعاب سیگنال نوری.

 

برچسب:

جعبه پایان فیبر در فضای باز ،

جعبه توزیع فیبر نوری ،

جعبه خاتمه فیبر نوری ftth


  • قبلی:
  • بعد:

  • پیام خود را اینجا بنویسید و برای ما ارسال کنید