Optinen kuitujakaja FTTH: lle, passiivisille laitteille Kuituoptinen liittimen jakaja

Lyhyt kuvaus:


Lähtöisin: Kiina Dongguan
Tuotenimi: Qingying tai QY
Sertifiointi: CE, ROHS, ISO, SGS,
Mallinumero: FTTH optinen PLC -jakaja, jossa 4 -paikkainen optinen haarautuva asennuslaatikko
Vähimmäistilausmäärä: 100 kpl
Hinta: neuvottelu
Pakkaustiedot: pakkaus puurumpuihin, Polywooden -rummuihin tai muihin rumpuihin asiakkaiden toiveiden mukaan.
Maksuehdot: L/C, T/T, Western Union
Toimituskyky: 10000 kpl viikossa

Tuotetiedot

Tuotetunnisteet

Yksityiskohtaiset tiedot
Tuotteen nimi: FTTH optinen PLC -jakaja, jossa 4 -paikkainen optinen haarautuva asennuslaatikko Paketin koko: 30X20X 15 CM
Toiminnan aallonpituus: 1260–1650 Jauhatusmenetelmä :: PC.UPC.APC
Sertifikaatit: CE, ROHS, ISO, SGS, Tilat :: Yksitila, Monitila
Haarakonttorin numero: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 jne. Kuituliitin :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Korkea valo:

kuituoptinen jakelulaatikko

,

ulkokuidun päätelaatikko

Tuotteen Kuvaus

FTTH optinen PLC -jakaja, jossa 4 -paikkainen optinen haarautuva asennuslaatikko

 

 

Satamat 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Aallonpituus (nm) 1260 - 1650
Lisäyshäviö (dB) Max (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Häviön yhtenäisyys (dB) Max 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Max 0,15 0,15 0,25 0.3 0.3 0.3
Paluuhäviö (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Suunta (dB) Min 55
Normaali tulokuitu Taivuta herkkä SM Single Fiber (ITU G.657A)
Vakiolähtökuitu Taivuta herkkä SM -nauhakuitu (ITU G.657A)
Vakioväri Sininen, Oranssi, Vihreä, Ruskea, Harmaa, Valkoinen, Punainen , Musta (TIA/EIA 598-B)
Max. Optinen teho (mw) 300
Kosteusalue (rh) 5%~ 85%
Käyttölämpötila() -40 ~+85
Säilytyslämpötila() -40 ~+85
Liitinvaihtoehdot FC/SC/LC/ST/MU
Pakkausvaihtoehdot Paljas laite*Miniputki*ABS-moduuli*LGX-laatikko*19 ''/23 '' telineeseen kiinnitettävä

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE -yhteensopiva. *Premium spec saatavilla pyynnöstä. (P/S: Premium -luokka/vakio) *Tyypillinen arvo +23 ilman liittimien häviämistä.

 

 

 

 

Kuituoptinen jakaja on yksi tärkeimmistä passiivisista laitteista optisen kuidun linkissä, se on optisen kuidun tandem -laite, jossa on monia tuloliittimiä ja monia lähtöliittimiä, erityisesti sovellettavissa passiiviseen optiseen verkkoon (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH jne.) .) MDF: n ja päätelaitteen yhdistämiseen ja optisen signaalin haarautumiseen.

 

Tag:

ulkokuitupäätelaatikko,

kuituoptinen jakelulaatikko,

ftth kuituoptinen päätelaatikko


  • Edellinen:
  • Seuraava:

  • Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille