PP - FC 48 Pannal Patch Fiber Optical Port Fixed & Sleamhnachadh Seòrsa Airson FTTH

Tuairisgeul Goirid:


Àite Tùs: Dongguan Sìona
Ainm Brand: Qingying no QY
Teisteanas: ROHS ISO9001
Àireamh modail: Pannal paiste 48 port Optic Fiber airson treidhe Metal Rack Mount ODF
Meud Òrdugh as ìsle: Pannal paiste fiber optic 100 Pìos / Pìosan 48 port
Prìs: co-rèiteachadh
Fiosrachadh pacaidh: Poca PE + carton
Ùine Lìbhrigidh: 5-10 latha obrach
Cumhachan pàighidh: L / C, T / T, Aonadh an Iar
Comas solair: 1000 pìos san t-seachdain

Mion-fhiosrachadh toraidh

Tagaichean toraidh

Fiosrachadh mionaideach
Ainm toraidh :: PP-FC 48 Pannal Patch Fiber Port Optic airson Metal Rack Mount ODF Tray Adapters :: SC FC ST LC
Dath :: Geal is Dubh Puirt :: 12/24/48 Core
Meudan :: 300 * 180 * 25mm Seòrsa :: Seòrsa Stèidhichte & Sleamhnachadh
Tonn-obrach Coitcheann :: 850nm 1310nm 1550nm Call air ais :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Span Life :: ≥1000 amannan Matrial: Stàilinn Fuar Rolled
Solas àrd:

bogsa cuairteachaidh fiber optic

,

bogsa crìochnachaidh fiberth ftth

Tuairisgeul toraidh
Pannal paiste Optic Fiber port PP-FC 48 airson treidhe Metal Rack Mount ODF
 

Feartan 

  • Meud àbhaisteach, cuideam aotrom agus structar reusanta

  • Slide a-mach drathair airson riaghladh càball furasta
  • Freagarrach airson rioban agus fiber singilte
  • Cdealbhadh ompact airson sastar sàbhaladh
  • Diofar plàta pannal gus freagairt air diofar atharrachaidheaner eadar-aghaidh
  • Tha an comharra aghaidh air a ’phlàta furasta a chomharrachadh agus obrachadh
  • Furasta airson riaghladh agus obrachadh

Iarrtas:

 

Lùb ballrachd cian-conaltraidh

Fibre don dachaigh (FTTH)

LAN / WAN

CATV

 

Paramadair:

Coileanadh Optical Modh Singilte Modh Ioma
Call a-steach (dB) ≤0.3 ≤0.3
Call air ais (dB) ≥50 (PC) Neo-iomchaidh
≥60 (APC)
Ath-fhreagarrachd (dB) ≤0.1dB
Seasmhachd (dB) Atharrachadh àbhaisteach ≤0.2dB, 1000 cùis
Neart tensile (N) 100
Teòthachd obrachaidh (° C) -40 ~ + 80
Teòthachd stòraidh (° C) -40 ~ + 85
Geoimeatraidh Endface
Paramadair 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
PC APC PC APC
Radius Curvature (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Frith-bhualadh Apex (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Àirde fiber (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Ceàrn (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Aithisg Measaidh CIV (627K) .pdf

 

Tag:

bogsa crìochnachaidh fiber a-muigh,

bogsa cuairteachaidh fiber optic,

bogsa crìochnachaidh fiberth ftth


  • Roimhe:
  • Air adhart:

  • Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn e