PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Vaj Huam Sib Luag Kho & Zawv Zawg Hom Rau FTTH

Nqe lus piav qhia luv:


Qhov chaw ntawm Keeb Kwm: Dongguan Tuam Tshoj
Hom Lub Npe: Qingying lossis QY
Ntawv pov thawj: ROHS ISO9001
Qauv Zauv: 48 chaw nres nkoj Optic Fiber thaj vaj huam sib luag rau Hlau Rack Mount ODF tais
Yam tsawg kawg yuam kom muaj nuj nqis: 100 Daim/Daim 48 qhov chaw nres nkoj fiber optic thaj vaj huam sib luag
Nqe: kev sib tham
Ntim Cov Lus Qhia: PE hnab+thawv
Lub sij hawm xa tuaj: 5-10 hnub ua haujlwm
Cov nqe lus them nqi: L/C, T/T, Western Union
Kev Muaj Peev Xwm: 1000 Daim ib lub lim tiam

Khoom nthuav dav

Khoom cim npe

Qhia Paub Ntxiv
Khoom Lub Npe: PP-FC 48 Port Optic Fiber Patch Vaj Huam Sib Luag Rau Hlau Khib Mount ODF Tais Cov Adapters: SC FC ST LC
Xim: Dawb Thiab Dub Chaw nres nkoj: 12/24/48 Tub Ntxhais
Qhov ntev: 300*180*25 hli Hom :: Tsau & Zawv Zawg Hom
Txuj Ci Ua Haujlwm Wavelength :: 850nm 1310nm 1550nm Rov Qab Los :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Lub neej Span :: ≥1000 Sijhawm Matrial: Txias Rolled Hlau
Lub teeb siab:

fiber ntau optic faib lub thawv

,

ftth fiber optic txiav lub thawv

Khoom Piav Qhia
PP-FC 48 chaw nres nkoj Optic Fiber thaj vaj huam sib luag rau Hlau Rack Mount ODF tais
 

Feartures 

  • Txuj loj, lub cev nyhav thiab cov qauv tsim nyog

  • Slide tawm tub rau khoom kom yooj yim tswj cable
  • Haum rau ribbon thiab ib leeg fiber
  • Compact tsim rau snrawm txuag
  • Ntau lub vaj huam sib luag phaj kom haum haum sib txawver interface ua
  • Pem hauv ntej ntawm daim phaj yooj yim rau kev txheeb xyuas thiab ua haujlwm
  • Yooj yim rau kev tswj hwm thiab kev ua haujlwm

Daim ntawv thov:

 

Telecommunications subscriber voj

Fiber rau tsev (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parameter:

Kev Kho Qhov Muag Hom Ib Leeg Ntau Hom
Kev poob qhov poob (dB) 0,3 ua 0,3 ua
Rov Qab Los (dB) ≥50 (PC) Tsis muaj
≥ 60 (APC)
Kev rov ua dua (dB) .10.1dB
Ntev (dB) .20.2dB Raug Hloov pauv, 1000 Kev Sib Tw
Tensile Zog (N) 100
Kev Ua Haujlwm Kub (° C) -40 ~+80
Cia Kub (° C) -40 ~+85
Endface Geometry
Parameter 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
PC APC PC APC
Radius ntawm Curvature (hli) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Offset (hli) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Fiber qhov siab (nm) ± 50 ib ± 50 ib ± 50 ib ± 50 ib
Lub (°) -- 7.7-8.3 -- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV Kev tshuaj xyuas tsab ntawv ceeb toom (627K) .pdf

 

Tag:

sab nraum lub thawv txiav fiber ntau,

fiber ntau optic faib lub thawv,

ftth fiber optic txiav lub thawv


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb