Razdjelnik optičkih vlakana Za FTTH, pasivne uređaje, razdjelnik optičkih vlakana

Kratki opis:


Mjesto podrijetla: Kina Dongguan
Naziv robne marke: Qingying ili QY
Certifikat: CE, ROHS, ISO, SGS,
Broj modela: FTTH optički PLC razdjelnik s 4 utora za optičku granu
Minimalna količina narudžbe: 100 kom
Cijena: Pregovaranje
Detalji o pakiranju: pakiranje u drvene bubnjeve, Polywooden bubnjeve ili druge bubnjeve prema zahtjevima klijenata.
Uvjeti plaćanja: L/C, T/T, Western Union
Sposobnost opskrbe: 10000 komada tjedno

Detalji o proizvodu

Oznake proizvoda

Detaljne informacije
Ime proizvoda: FTTH optički PLC razdjelnik s 4 utora za optičku granu Veličina Paketa: 30X20X 15 CM
Radna duljina vala: 1260–1650 Metoda brušenja :: PC.UPC.APC
Certifikati: CE, ROHS, ISO, SGS, Načini rada :: Jednoslojni, višenamjenski
Broj poslovnice: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 itd. Priključak za vlakna :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Jako svjetlo:

razvodna kutija od optičkih vlakana

,

vanjska kutija za završetak vlakana

Opis proizvoda

FTTH optički PLC razdjelnik s 4 utora za optičku granu

 

 

Luke 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Radna valna duljina (nm) 1260 ~ 1650
Gubitak umetanja (dB) Maks (P/S) 3,8/4,0 7.1/7.3 10,2/10,5 13,5/13,7 16,5/16,8 20,5/21,0
Ujednačenost gubitaka (dB) Maks 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Povratni gubitak (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Smjer (dB) Min 55
Standardno ulazno vlakno SM Fiber osjetljivo na savijanje (ITU G.657A)
Standardno izlazno vlakno Savijeno neosjetljivo SM ribbon vlakno (ITU G.657A)
Standardna izlazna boja Plava, Naranča, Zelena, Smeđa, Siva, Bijela, Crvena , Crna (TIA/EIA 598-B)
Maks. Optička snaga (mw) 300
Raspon vlažnosti (rh) 5%~ 85%
Radna temperatura() -40 ~+85
Temperatura skladištenja() -40 ~+85
Opcije konektora FC/SC/LC/ST/MU
Opcije pakiranja Goli uređaj*Mini cijev*ABS modul*LGX kutija*19 ''/23 '' nosač

*U skladu sa Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE. *Premium specifikacije dostupne su na zahtjev. (P.S: Vrhunska ocjena/Standardna ocjena) *Tipična vrijednost na +23 bez gubitaka na konektorima.

 

 

 

 

Optički razdjelnik jedan je od najvažnijih pasivnih uređaja u vezi s optičkim vlaknima, tandem uređaj s optičkim vlaknima s mnogo ulaznih terminala i mnogo izlaznih terminala, posebno primjenjivo na pasivnu optičku mrežu (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH itd. .) za povezivanje MDF -a i terminalne opreme te za postizanje grananja optičkog signala.

 

Označiti:

vanjska kutija za završetak vlakana,

razvodna kutija od optičkih vlakana,

ftth završna kutija od optičkih vlakana


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je