PP - FC 48 priključna ploča s optičkim vlaknima Fiksni i klizni tip za FTTH

Kratki opis:


Mjesto podrijetla: Dongguan Kina
Naziv robne marke: Qingying ili QY
Certifikat: ROHS ISO9001
Broj modela: 48 -portna optička vlaknasta ploča za ODF ladicu za metalnu policu
Minimalna količina narudžbe: 100 Komada/Komada 48 port optičkih patch panela
Cijena: Pregovaranje
Detalji o pakiranju: PE vrećica+karton
Vrijeme isporuke: 5-10 radnih dana
Uvjeti plaćanja: L/C, T/T, Western Union
Sposobnost opskrbe: 1000 komada tjedno

Detalji o proizvodu

Oznake proizvoda

Detaljne informacije
Ime proizvoda:: PP-FC 48 Optička vlaknasta zakrpna ploča za ODF ladicu sa metalnim nosačem Adapteri :: SC FC ST LC
Boja:: Bijelo i crno Priključci :: 12/24/48 Jezgra
Dimenzije:: 300*180*25 mm Tip:: Fiksni i klizni tip
Standardna radna valna duljina :: 850nm 1310nm 1550nm Povratni gubitak :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Životni vijek:: ≥1000 puta Matrial: Hladno valjani čelik
Jako svjetlo:

razvodna kutija od optičkih vlakana

,

ftth završna kutija od optičkih vlakana

Opis proizvoda
PP-FC 48 priključak Optička vlaknasta ploča za ODF ladicu s metalnim stalkom
 

Strahovi 

  • Standardna veličina, mala težina i razumna struktura

  • Sizvlačiva ladica za jednostavno upravljanje kabelima
  • Pogodno za vrpcu i pojedinačna vlakna
  • Cudarni dizajn za stempo spremanje
  • Različite ploče za različite prilagodbeer sučelje
  • Prednja oznaka na ploči je laka za identifikaciju i rad
  • Lako za upravljanje i rukovanje

Primjena:

 

Pretplatnička petlja telekomunikacija

Vlakna do kuće (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parametar:

Optičke performanse Pojedinačni način rada Više načina rada
Gubitak umetanja (dB) ≤0,3 ≤0,3
Povratni gubitak (dB) ≥50 (računalo) N/A
≥60 (APC)
Ponovljivost (dB) ≤ 0,1 dB
Trajnost (dB) ≤0,2 dB Tipična promjena, 1000 parova
Vlačna čvrstoća (N) 100
Radna temperatura (° C) -40 ~+80
Temperatura skladištenja (° C) -40 ~+85
Geometrija krajnjeg lica
Parametar 2.5um Ferrule 1,25 um Ferrule
PC APC PC APC
Polumjer zakrivljenosti (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Odmak vrha (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Visina vlakana (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Kut (°) —- 7,7-8,3 —- 7,7-8,3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Izvješće o procjeni CIV -a (627K) .pdf

 

Označiti:

vanjska kutija za završetak vlakana,

razvodna kutija od optičkih vlakana,

ftth završna kutija od optičkih vlakana


  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je