Optik Fib Splitter Pou FTTH, Aparèy pasif Fib optik koupleur Splitter

Kout deskripsyon:


Kote ki gen orijin: Lachin Dongguan
Non mak: Qingying oswa QY
Sètifikasyon: CE, ROHS, ISO, SGS,
Nimewo Modèl: FTTH Optical PLC splitter ak 4 fant Optical Branching Box Enstalasyon
Minimòm Lòd Kantite: 100 pcs
Pri: negosyasyon
Anbalaj Detay: anbalaj nan tanbou an bwa, tanbou Polywooden oswa lòt tanbou selon demann kliyan yo.
Regleman Peman: L / C, T / T, Western Union
Kapasite Pwovizyon pou: 10000pcs chak semèn

Pwodwi detay

Pwodwi Tags

Enfòmasyon detay
Non pwodwi: FTTH Optical PLC Splitter Avèk 4 fant Optical Branching Box Enstalasyon Pakè gwosè: 30X20X 15 CM
Longè Vag Operasyon: 1260-1650 Manje Metòd :: PC.UPC.APC
Sètifika: CE, ROHS, ISO, SGS, Mòd :: Single-mòd, Multi-mòd
Nimewo Branch: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 elatriye. Fib Connector :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Segondè limyè:

bwat distribisyon fib optik

,

bwat revokasyon fib deyò

Deskripsyon pwodwi

FTTH Optical PLC splitter ak 4 fant Optical Branching Box Enstalasyon

 

 

1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Opere longèdonn (nm) 1260 ~ 1650
Pèt ensèsyon (dB) Max (P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.8 20.5 / 21.0
Pèt Inifòmite (dB) Maks 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
Retounen Pèt (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Direktivite (dB) Min 55
Fib Antre Creole Bend sansib SM Single Fib (ITU G.657A)
Fib Sòti Creole Pliye sansib SM Riban Fib (ITU G.657A)
Koulè Sòti Creole Ble, Zoranj, Vèt, Brown, Gri, Blan, Wouj , Nwa (TIA / EIA 598-B)
Maks. Pouvwa optik (mw) 300
Imidite Range (rh) 5% ~ 85%
Tanperati opere () -40 ~+85
Tanperati Depo () -40 ~+85
Opsyon Connector FC / SC / LC / ST / MU
Opsyon anbalaj Aparèy Bare * Mini Tib * ABS Modil * LGX Box * 19 "/ 23" etajè-mòn

* Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE konfòme. * Premium espèk disponib sou demann. (P / S: Klas Premium / Klas Creole) * Valè tipik nan +23 san konektè pèt.

 

 

 

 

Splitter fib optik la se youn nan aparèy ki pi enpòtan pasif nan lyen an fib optik, se aparèy optik fib tandem ak anpil tèminal opinyon ak anpil tèminal pwodiksyon, espesyalman aplikab a yon rezo pasif optik (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH elatriye .) konekte mdf la ak ekipman tèminal la ak reyalize branch nan siyal la optik.

 

Tag:

bwat revokasyon fib deyò,

bwat distribisyon fib optik,

ftth bwat revokasyon fib optik


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou isit la epi voye li ban nou