300 * 180 * 25 մմ օպտիկամանրաթելային կարկատել վահանակի դարակ ODF ներսի / դրսի համար

Կարճ նկարագրություն:


Ofագման վայրը: Չինաստան Դոնգգուան
Բրենդային անուն: Qingying կամ QY
Հավաստագրում. ROHS ISO9001
Մոդելի համարը: Օպտիկամանրաթելային ODF Optic Fiber Patch Panel
Պատվերի մինիմալ քանակ: 100 Կտոր/Կտոր
Գինը: բանակցություն
Փաթեթավորման մանրամասներ. Ստանդարտ արտահանման փաթեթով:
Վճարման պայմանները: L/C, T/T, Western Union
Մատակարարման հնարավորություն: Օրական 1000 հատ

Ապրանքի մանրամասն

Ապրանքի պիտակներ

Մանրամասն տեղեկություններ
Ապրանքային անուն: 12 Port Patch Panel Rack Mount Ադապտերներ: SC FC ST LC
Գույն: Կապույտ Նավահանգիստներ: 12 և 24 հիմնական
OEM կամ ODM: Ընդունել Չափերը: 300*180*25 մմ
Տիպ:: Ֆիքսված և սահող տեսակը Գործողության ջերմաստիճանը. -5 ~+40
Ստանդարտ աշխատանքային ալիքի երկարություն. 850nm 1310nm 1550nm Տեղադրման կորուստ. .30.3 դԲ
Վերադարձի կորուստ. PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB Կյանքի տևողություն. 1000 անգամ
Բարձր լուսավորություն.

օպտիկամանրաթելային բաշխիչ տուփ

,

բացօթյա մանրաթելերի ավարտման տուփ

ապրանքի նկարագրությունը
Օպտիկամանրաթելային ODF Optic Fiber Patch Panel Distribution Frame Patch Panel
 
Օպտիկամանրաթելային կարկատող վահանակը կոչվում է նաև մանրաթելերի բաշխման վահանակ: Նրա հիմնական գործառույթն է `օպտիկամանրաթելային մալուխի դադարեցումը և կապի հասանելիությունը մալուխի առանձին մանրաթելերին: Օպտիկամանրաթելային վահանակներն ավարտման միավորներ են, որոնք նախագծված են ապահով, կազմակերպված խցիկ ապահովելու միակցիչների և միակցիչ սարքերի համար: Օպտիկամանրաթելային վահանակները հասանելի են դարակաշարով կամ պատին ամրացված:
 
Երկու տեսակն էլ կարող են տեղավորել, կազմակերպել, կառավարել և պաշտպանել օպտիկամանրաթելային մալուխը, միացումները և միակցիչները: Դարակաշարերի վահանակները սովորաբար ունիվերսալ լայնություն են `19" կամ 23 ": Կպչող վահանակի բարձրությունը կարող է լինել 1u, 2u, 3u, 4u, 6u և այլն: Օպտիկական մանրաթելից կարկատված վահանակների բացումը կարող է լինել սահող կամ ամրացված կամ պտտվող: Wall mount patch վահանակն ավելի հարմարեցված է, այն կարող է լինել ցանկացած կառուցվածք և չափս: Իսկ կարկատող վահանակները կարող են օգտագործվել ներքին կամ արտաքին կիրառման համար:
 

Էլեկտրաէներգիայի կատարում օպտիկամանրաթելային կարկատիչ վահանակի համար

  • Տեղադրման կորուստ `<0.3 դԲ
  • Վերադարձի կորուստ. Համակարգիչ <40 դԲ, UPC <50 դԲ, APC <60 դԲ
  • Տուփի և հողակցող սարքի միջև մեկուսիչ դիմադրություն `1000MΩ /500VDC
  • Լարում- տուփի և հողակցող սարքի միջև դիմադրություն. 3 կՎ/DC/1 րոպեի ազդեցության տակ, ոչ ծակող, և առանց աղեղ անցնելու:
  •  
Օպտիկական կատարում Միայնակ ռեժիմ Multi Mode
Տեղադրման կորուստ (դԲ) 0.3 0.3
Վերադարձի կորուստ (դԲ) ≥50 (ԱՀ) Հ/հ
≥60 (APC)
Կրկնվողություն (դԲ) .10.1 դԲ
Երկարակեցություն (դԲ) .20.2 դԲ Տիպիկ փոփոխություն, 1000 զուգավորում
Առաձգական ուժ (N) 100
Աշխատանքային ջերմաստիճան (° C) -40 ~+80
Պահպանման ջերմաստիճան (° C) -40 ~+85
Վերջնական երկրաչափություն
Պարամետր 2.5um Ferrule 1.25 ՛ Ferrule
ԱՀ APC ԱՀ APC
Թեքության շառավիղը (մմ) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Offset (մմ) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Օպտիկամանրաթելային բարձրություն (նմ) 50 ± 50 ± 50 ± 50 ±
Անկյուն (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3
Պիտակը ՝

բացօթյա մանրաթելերի ավարտման տուփ,

օպտիկամանրաթելային բաշխիչ տուփ,

ftth օպտիկամանրաթելային դադարեցման տուփ


  • Նախորդ:
  • Հաջորդը:

  • Գրեք ձեր հաղորդագրությունը այստեղ և ուղարկեք մեզ