Ngwa anya eriri Splitter N'ihi FTTH, n'ezinụlọ Ngwaọrụ Fiber Optic Coupler Splitter

Nkowa dị mkpirikpi:


Ebe Mmalite: Dongguan nke China
Aha aha: Qingying ma ọ bụ QY
Asambodo: OA, ROHS, ISO, SGS,
Nọmba nlereanya: Nkesa FTTH Optical PLC nwere igbe nrụnye oghere oghere 4
Onu ogugu kacha nta: 100 PC
Ahịa: mkparita uka
Nkwakọ ngwaahịa nkọwa: ịkwakọba na ịgbà osisi osisi, mkpọmkpọ osisi polywood ma ọ bụ mkpọmkpọ ndị ọzọ dịka arịrịọ ndị ahịa siri dị.
Ịkwụ Ụgwọ Okwu: L/C, T/T, Western Union
Tụkwasịnụ Ikike: 10000pcs kwa izu

Nkọwa ngwaahịa

Mkpado ngwaahịa

Ozi nkọwa
Product aha: FTTH Optical PLC Splitter nwere igbe nrụnye oghere oghere 4 Ngwugwu Size: 30X20X 15 CM
Ogologo Ogologo Ogologo Ọrụ: 1260–1650 Usoro egweri :: PC.UPC.APC
Asambodo: OA, ROHS, ISO, SGS, Ụdịdị :: Single-mode, Multi-mode
Nọmba Alaka: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 wdg. Eriri njikọ :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Akwa ọkụ:

eriri optic nkesa igbe

,

igbe njedebe eriri eriri

Nkọwa ngwaahịa

Nkesa FTTH Optical PLC nwere igbe nrụnye oghere oghere 4

 

 

Ọdụ ụgbọ mmiri 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Ogologo Ogologo Ọrụ (nm) Afọ 1260 ~ 1650
Ntinye ntinye (dB) Max (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Ụdị ihe nfu (dB) Max 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Max 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
Nlaghachi azụ (dB) Nkeji UPC: 50 APC: 55
Ntuzi (dB) Nkeji 55
Fiber ọkọlọtọ ntinye Bend enweghị eriri SM Single Fiber (ITU G.657A)
Eriri mmepụta Standard Bend Fib Ribbon Fiber na -enweghị mmetụta (ITU G.657A)
Agba mmepụta ọkọlọtọ Agba anụnụ anụnụ, Oroma, Agba ndụ ndụ, Agba aja aja, Agba ntụ, Ọcha, Uhie , Nwa (TIA/EIA 598-B)
Max. Ike Anya (mw) 300
Oke iru mmiri (rh) 5%~ 85%
Okpomọkụ na -arụ ọrụ () -40 ~+85
Nchekwa okpomọkụ () -40 ~+85
Nhọrọ njikọ FC/SC/LC/ST/MU
Nhọrọ Nkwakọ ngwaahịa Ngwaọrụ*Mini Tube*ABS Module*Igbe LGX*19 ''/23 '' Rack-mount

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE Dabara. *Nkọwapụta adịchaghị dị na arịrịọ. (P/S: Ọkwa dị elu/ọkwa ọkwa) *Ọnụahịa nkịtị bụ +23 na -enweghị njikọ mfu.

 

 

 

 

Fiber optic splitter bụ otu n'ime ngwaọrụ kacha mkpa na njikọ njikọ eriri anya, bụ ngwa anya eriri tandem nwere ọtụtụ ọdụ ntinye yana ọtụtụ ọdụ mmepụta, ọkachasị na netwọkụ na -agafe agafe (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH wdg. .) iji jikọọ MDF na akụrụngwa ọnụ yana iji nweta akara nke mgbama anya.

 

Kpido:

n'èzí eriri nchupu igbe,

eriri optic nkesa igbe,

igbe njedebe eriri ftth fiber optic


  • Nke gara aga:
  • Osote:

  • Dee ozi gị ebe a ma zitere anyị ya