מפצל סיבים אופטיים ל- FTTH, התקנים פסיביים מפצל סיבים אופטיים

תיאור קצר:


איזור מוצא: סין דונגגוואן
שם מותג: צ'ינגינג או QY
תעודה: CE, ROHS, ISO, SGS,
מספר דגם: מפצל PLC אופטי FTTH עם תיבת התקנה של הסתעפות אופטית עם 4 חריצים
כמות מינימלית להזמנה: 100 יח '
מחיר: מַשָׂא וּמַתָן
פרטי אריזה: אריזה בתופי עץ, תופי פוליווד או תופים אחרים בהתאם לבקשות הלקוח.
תנאי תשלום: L/C, T/T, ווסטרן יוניון
יכולת אספקה: 10000 יחידות בשבוע

פרטי המוצר

תגי מוצר

מידע מפורט
שם מוצר: מפצל PLC אופטי FTTH עם תיבת התקנה הסתעפות אופטית 4 חריצים גודל החבילה: 30X20X 15 ס"מ
אורך גל המבצע: 1260–1650 שיטת טחינה :: PC.UPC.APC
תעודות: CE, ROHS, ISO, SGS, מצבים :: מצב יחיד, מצב רב
מספר סניף: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 וכו ' מחבר סיבים :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
אור גבוה:

תיבת הפצה סיבים אופטיים

,

קופסת סיום חיצונית לסיבים

תיאור מוצר

מפצל PLC אופטי FTTH עם תיבת התקנה של הסתעפות אופטית עם 4 חריצים

 

 

נמלים 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
אורך גל הפעלה (nm) 1260 ~ 1650
אובדן הכנסה (dB) מקסימום (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
אחידות אובדן (dB) מקסימום 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) מקסימום 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
הפסד החזרה (dB) מינימום UPC: 50 APC: 55
כיווניות (dB) מינימום 55
סיבי כניסה סטנדרטיים כיפוף סיבים בודדים SM רגישים SM (ITU G.657A)
סיבי פלט סטנדרטיים סיב סרט רצועת SM לא רגיש (ITU G.657A)
צבע פלט סטנדרטי כָּחוֹל, תפוז, ירוק, חום, אפור, לבן, אָדוֹם , שחור (TIA/EIA 598-B)
מקסימום. הספק אופטי (mw) 300
טווח לחות (rh) 5%~ 85%
טמפרטורת פעולה() -40 ~+85
טמפרטורת אחסון() -40 ~+85
אפשרויות מחבר FC/SC/LC/ST/MU
אפשרויות אריזה מכשיר חשוף*צינור מיני*מודול ABS*תיבת LGX*19 "/23" מתלה

*תואם Telcordia GR-1221-CORE ו- G-1209-CORE. *מפרט פרימיום זמין על פי בקשה. (נ.ב: ציון פרימיום/ציון סטנדרטי) *ערך אופייני ב- +23 ללא הפסדי מחברים.

 

 

 

 

מפצל הסיבים האופטיים הוא אחד המכשירים הפסיביים החשובים ביותר בקישור הסיבים האופטיים, הוא מכשיר טנדם סיבים אופטיים עם מסופי כניסה רבים ומסופי פלט רבים, החלים במיוחד לרשת אופטית פסיבית (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH וכו ' .) לחבר את MDF וציוד הטרמינל ולהשיג הסתעפות של האות האופטי.

 

תָג:

תיבת סיום חיצונית לסיבים,

תיבת הפצה סיבים אופטיים,

תיבת סיום אופטית סיב אופטית


  • קודם:
  • הַבָּא:

  • כתוב את הודעתך כאן ושלח אלינו