ოპტიკური ბოჭკოვანი გამყოფი FTTH– სთვის, პასიური მოწყობილობები ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი წყვილი გამყოფი

Მოკლე აღწერა:


წარმოშობის ადგილი: ჩინეთი დონგუანი
Ბრენდის სახელი: Qingying ან QY
სერტიფიცირება: CE, ROHS, ISO, SGS,
Მოდელის ნომერი: FTTH ოპტიკური PLC გამყოფი 4 სლოტიანი ოპტიკური განშტოების სამონტაჟო ყუთით
შეკვეთის მინიმალური რაოდენობა: 100 ცალი
ფასი: მოლაპარაკება
შეფუთვის დეტალები: შეფუთვა ხის დასარტყამებში, პოლივუდენის დასარტყამებში ან სხვა დრამში კლიენტების მოთხოვნის შესაბამისად.
Გადახდის პირობები: L/C, T/T, Western Union
მიწოდების უნარი: 10000 ცალი კვირაში

პროდუქტის დეტალი

პროდუქტის ტეგები

დეტალური ინფორმაცია
Პროდუქტის სახელი: FTTH ოპტიკური PLC გამყოფი 4 სლოტით ოპტიკური განშტოების სამონტაჟო ყუთი Შეფუთვის ზომა: 30X20X 15 სმ
ოპერაციის ტალღის სიგრძე: 1260–1650 წწ დაფქვის მეთოდი :: PC.UPC.APC
სერთიფიკატები: CE, ROHS, ISO, SGS, რეჟიმები :: ერთჯერადი, მრავალ რეჟიმი
ფილიალის ნომერი: 1 × 2,1 × 4,1 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 და ა.შ. ბოჭკოვანი კონექტორი :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
მაღალი შუქი:

ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი განაწილების ყუთი

,

გარე ბოჭკოვანი დამთავრების ყუთი

პროდუქტის აღწერა

FTTH ოპტიკური PLC გამყოფი 4 სლოტიანი ოპტიკური განშტოების სამონტაჟო ყუთით

 

 

პორტები 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
მოქმედი ტალღის სიგრძე (ნმ) 1260 ~ 1650
ჩასმის დაკარგვა (დბ) მაქს (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
დაკარგვის ერთგვაროვნება (დბ) მაქს 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (დბ) მაქს 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
დაბრუნების ზარალი (დბ) მინ UPC: 50 APC: 55
მიმართულება (დბ) მინ 55
სტანდარტული შეყვანის ბოჭკოვანი Bend Insensitive SM ერთჯერადი ბოჭკოვანი (ITU G.657A)
სტანდარტული გამომავალი ბოჭკოვანი Bend Insensitive SM Ribbon Fiber (ITU G.657A)
სტანდარტული გამოყვანის ფერი ლურჯი, ნარინჯისფერი, მწვანე, ყავისფერი, ნაცრისფერი, თეთრი, წითელი , შავი (TIA/EIA 598-B)
მაქს. ოპტიკური სიმძლავრე (მგვ) 300
ტენიანობის დიაპაზონი (rh) 5%~ 85%
Ოპერაციული ტემპერატურა() -40 ~+85
Შენახვის ტემპერატურა() -40 ~+85
კონექტორის პარამეტრები FC/SC/LC/ST/MU
შეფუთვის პარამეტრები შიშველი მოწყობილობა*მინი მილაკი*ABS მოდული*LGX ყუთი*19 "/23" თაროს მთა

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE თავსებადი. *პრემიუმ სპეციფიკა შესაძლებელია მოთხოვნისთანავე. (პ/ს: პრემიუმ კლასი/სტანდარტული კლასი) *ტიპიური მნიშვნელობა +23 კონექტორების დაკარგვის გარეშე.

 

 

 

 

ოპტიკურ -ბოჭკოვანი გამყოფი არის ერთ -ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი პასიური მოწყობილობა ოპტიკურ ბოჭკოვან კავშირში, არის ოპტიკური ბოჭკოვანი ტანდემი მოწყობილობა მრავალი შეყვანის ტერმინალით და მრავალი გამომავალი ტერმინალით, განსაკუთრებით გამოიყენება პასიური ოპტიკური ქსელისთვის (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH და ა. .) MDF და ტერმინალური აღჭურვილობის დასაკავშირებლად და ოპტიკური სიგნალის განშტოების მისაღწევად.

 

წარწერა:

გარე ბოჭკოვანი დამთავრების ყუთი,

ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი განაწილების ყუთი,

ftth ბოჭკოვანი შეწყვეტის ყუთი


  • წინა:
  • შემდეგი:

  • ჩაწერეთ თქვენი შეტყობინება აქ და გამოგვიგზავნეთ