PP - FC 48 პორტი ოპტიკური ბოჭკოვანი პატჩი პანელი ფიქსირებული და მოცურების ტიპი FTTH

Მოკლე აღწერა:


წარმოშობის ადგილი: ჩინეთი დონგუანი
Ბრენდის სახელი: Qingying ან QY
სერტიფიცირება: ROHS ISO9001
Მოდელის ნომერი: 48 პორტი ოპტიკური ბოჭკოვანი პატჩი პანელი Metal Rack Mount ODF უჯრაზე
შეკვეთის მინიმალური რაოდენობა: 100 ცალი/ცალი 48 პორტიანი ბოჭკოვანი პაჩ პანელი
ფასი: მოლაპარაკება
შეფუთვის დეტალები: PE ჩანთა+მუყაო
Მიტანის დრო: 5-10 სამუშაო დღე
Გადახდის პირობები: L/C, T/T, Western Union
მიწოდების უნარი: კვირაში 1000 ცალი

პროდუქტის დეტალი

პროდუქტის ტეგები

დეტალური ინფორმაცია
Პროდუქტის სახელი:: PP-FC 48 პორტი ოპტიკური ბოჭკოვანი პატჩი პანელი ლითონის თაროსთვის ODF უჯრა ადაპტერები: SC FC ST LC
ფერი :: Თეთრი და შავი პორტები :: 12/24/48 ბირთვი
ზომები: 300*180*25 მმ ტიპი :: ფიქსირებული და მოცურების ტიპი
სტანდარტული სამუშაო ტალღის სიგრძე: 850nm 1310nm 1550nm დაბრუნების ზარალი: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
სიცოცხლის ხანგრძლივობა: 000 1000 ჯერ მატრიალი: ცივი ნაგლინი ფოლადი
მაღალი შუქი:

ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი განაწილების ყუთი

,

ftth ბოჭკოვანი შეწყვეტის ყუთი

პროდუქტის აღწერა
PP-FC 48 პორტი ოპტიკური ბოჭკოვანი პატჩ პანელი Metal Rack Mount ODF უჯრაზე
 

ფარიკაობა 

  • სტანდარტული ზომა, მსუბუქი წონა და გონივრული სტრუქტურა

  • Sმოათავსეთ უჯრა კაბელის მარტივი მართვისთვის
  • შესაფერისი ლენტი და ერთი ბოჭკოვანი
  • Cსომპაქტის დიზაინი სტემპი შენახვა
  • სხვადასხვა პანელის ფირფიტა, რომ მოერგოს სხვადასხვა ადაპტირებასer ინტერფეისი
  • ფირფიტაზე წინა ნიშანი იდენტიფიკაციისა და მუშაობისთვის ადვილია
  • ადვილია მართვისა და მუშაობისთვის

განაცხადი:

 

სატელეკომუნიკაციო აბონენტის მარყუჟი

ბოჭკოვანი სახლში (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Პარამეტრი:

ოპტიკური შესრულება ერთჯერადი რეჟიმი მრავალ რეჟიმი
ჩასმის დაკარგვა (დბ) 0.3 0.3
დაბრუნების ზარალი (დბ) ≥50 (კომპიუტერი) არა/ა
≥60 (APC)
გამეორება (დბ) .10.1 დბ
გამძლეობა (დბ) .20.2dB ტიპიური ცვლილება, 1000 შესატყვისი
დაძაბულობის სიძლიერე (N) 100
ოპერაციული ტემპერატურა (° C) -40 ~+80
შენახვის ტემპერატურა (° C) -40 ~+85
საბოლოო ზედაპირის გეომეტრია
Პარამეტრი 2.5um Ferrule 1.25 მმ ფერული
კომპიუტერი APC კომპიუტერი APC
მრუდის რადიუსი (მმ) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Offset (მმ) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
ბოჭკოვანი სიმაღლე (ნმ) 50 ფუნტი 50 ფუნტი 50 ფუნტი 50 ფუნტი
კუთხე (°) --- 7.7-8.3 --- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV შეფასების ანგარიში (627K) .pdf

 

წარწერა:

გარე ბოჭკოვანი დამთავრების ყუთი,

ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი განაწილების ყუთი,

ftth ბოჭკოვანი შეწყვეტის ყუთი


  • წინა:
  • შემდეგი:

  • ჩაწერეთ თქვენი შეტყობინება აქ და გამოგვიგზავნეთ