4C ჯავშანტექნიკური ბოჭკოვანი კაბელი PVC ქურთუკი 5.0 მმ LC-LC კონექტორით

Მოკლე აღწერა:

  • Პროდუქტის სახელი: 4C ჯავშანტექნიკური ბოჭკოვანი კაბელი 5.0 მმ
  • სერტიფიცირება: ISO, CE, ROHS
  • მინიმალური შეკვეთა: 1 ცალი
  • ბოჭკოვანი რაოდენობა: 4 ბირთვიანი
  • კონექტორი: LC -LC
  • საკაბელო Materail: PVC
  • შეფუთვის დეტალები: PE ჩანთა ან მორგებულია
  • Მიტანის დრო: 5-12 დღის განმავლობაში
  • Გადახდის პირობები: T/T, Paypal
  • მიწოდების უნარი: 1000 ცალი/დღეში

  • პროდუქტის დეტალი

    პროდუქტის ტეგები

    პროდუქტის აღწერა

    შიდა ჯავშანტექნიკა არის ახალი ტიპის მღრღნელებისაგან დამცავი კაბელი. ოპტიკურ კაბელს აქვს დაძაბულობის წინააღმდეგობის, შეკუმშვის წინააღმდეგობის და მოსახვევის წინააღმდეგობის მახასიათებლები. ჯავშანტექნიკის ბოჭკოვანი კაბელები შეიძლება დაიყოს ყველა სახის მკაცრ გარემოში. მას აქვს უჟანგავი ფოლადის მილი ოპტიკური ბოჭკოების დასაცავად და უზრუნველყოფს უკეთეს უსაფრთხოებას მთელი სისტემისთვის.

     

    მახასიათებლები 

    მოქნილი უჟანგავი ფოლადის მილი, რომელიც იცავს ოპტიკურ ბოჭკოებს დაზიანებისგან

    ტორსიის, დაძაბულობის, წნევის და მღრღნელების კარგი შესრულება

    სხვადასხვა კონექტორი ხელმისაწვდომია საერთაშორისო სტანდარტის შესაბამისად, როგორიცაა FC/SC/ST/LC და ა

     

    პროგრამები

    ოპტიკურ -ბოჭკოვანი ზონდირების / სატელეკომუნიკაციო ქსელები

    CATV / LAN & WAN / სატესტო აღჭურვილობა / ეროვნული თავდაცვა

    FTTX, FTTH (Fiber to Home) / Oil & Ga, Broadcast & Industria

     

     სპეციფიკაცია 

    საქონელი

    სინგლემოდი

    მულტიმოდი

    Გარეთა დიამეტრი

    5.0 მმ

    5.0 მმ

    სტანდარტული ფერი

    ლურჯი

    ნაცრისფერი ან აკვა

    ჩასმის დაკარგვა

    .30.3 dB

    დაბრუნების ზარალი

    SM/UPC≥55dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB

    Ოპერაციული ტემპერატურა

    -20 ~ 70+70

    Შენახვის ტემპერატურა

    -20 ~ 70+70

    დაძაბულობის ძალა

    Მოკლე ვადა

    1200N

    Გრძელვადიანი

    600N

    შეკუმშვის რეზისტენტული ძალა

    000 3000N/100 მმ

    ზოგადი შესუსტება

    1310 ნმ

    .40.4 დბ/კმ

    850 ნმ

    .03.0 დბ/კმ

    1550 ნმ

    .30,3 დბ/კმ

    1300 ნმ

    .01,0 დბ/კმ

    მინიმალური მოსახვევის რადიუსი

    D20D

    D20D

    შინაარსის დაბეჭდვა

    ოპტიკური კაბელი SM (G657A) 5.0 მმ 4C PVC XXXXM

    ოპტიკური კაბელი მმ (62.5/125) 5.0 მმ 4C PVC XXXXM

     

    საკაბელო სტრუქტურა

    PVC铠装光缆——4芯5.0mm——英文版

     


  • წინა:
  • შემდეგი:

  • ჩაწერეთ თქვენი შეტყობინება აქ და გამოგვიგზავნეთ