FTTH үшін оптикалық талшықты бөлгіш, пассивті құрылғылар Талшықты -оптикалық қосқыш сплиттер

Қысқаша сипаттама:


Шығу орны: Қытай Дунгуан
Бренд атауы: Qingying немесе QY
Сертификаттау: CE, ROHS, ISO, SGS,
Модель нөмірі: 4 ұялы оптикалық тармақталатын орнату қорабы бар FTTH оптикалық PLC сплиттері
Тапсырыстың ең аз саны: 100 дана
Бағасы: келіссөздер
Қаптама мәліметтері: клиенттердің сұранысы бойынша ағаш барабандарға, поливинден жасалған барабандарға немесе басқа барабандарға орау.
Төлем шарттары: L/C, T/T, Western Union
Жеткізу мүмкіндігі: Аптасына 10000 дана

Өнім туралы мәліметтер

Өнім тегтері

Толық ақпарат
Өнім атауы: 4 ұялы оптикалық тармақталу қондырғысы бар FTTH оптикалық PLC сплиттері Пакет мөлшері: 30X20X 15 см
Толқынның жұмыс ұзақтығы: 1260–1650 жж Тегістеу әдісі :: PC.UPC.APC
Сертификаттар: CE, ROHS, ISO, SGS, Режимдер :: Бір режимді, көп режимді
Филиал нөмірі: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 т.б. Талшықты қосқыш :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Жоғары жарық:

талшықты -оптикалық тарату қорабы

,

сыртқы талшықты тоқтату қорабы

Өнім Сипаттамасы

4 ұялы оптикалық тармақталатын орнату қорабы бар FTTH оптикалық PLC сплиттері

 

 

Порттар 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Жұмыс толқынының ұзындығы (нм) 1260-1650 жж
Енгізуді жоғалту (дБ) Максималды (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Біртектілікті жоғалту (дБ) Максимум 0.6 0.6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (дБ) Максимум 0.15 0.15 0,25 0.3 0.3 0.3
Қайтарылатын шығын (дБ) Мин UPC: 50 APC: 55
Нұсқау (дБ) Мин 55
Стандартты кіріс талшығы Бенд сезімсіз SM бір талшықты (ITU G.657A)
Стандартты шығыс талшығы Bend сезімтал емес SM таспа талшығы (ITU G.657A)
Стандартты түс түсі Көк, Апельсин, Жасыл, Қоңыр, Сұр, Ақ, Қызыл , Қара (TIA/EIA 598-B)
Максимум Оптикалық қуат (mw) 300
Ылғалдылық диапазоны (rh) 5%~ 85%
Жұмыс температурасы() -40 ~+85
Сақтау температурасы () -40 ~+85
Қосқыш параметрлері FC/SC/LC/ST/MU
Қаптама параметрлері Жалаңаш құрылғы*Шағын түтік*ABS модулі*LGX Box*19 «/23» тірекке бекіту

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE үйлесімді. *Премиум спецификациясы сұраныс бойынша қол жетімді. (P/S: Премиум баға/стандартты баға) *Әдеттегі мән +23 қосқыштардың жоғалуынсыз.

 

 

 

 

Талшықты -оптикалық бөлгіш - оптикалық талшықты байланыстағы ең маңызды пассивті құрылғылардың бірі, оптикалық талшықты құрылғы, ол көптеген кіріс терминалдары мен көптеген шығыс терминалдары бар, әсіресе пассивті оптикалық желіге қолданылады (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH т.б. .) МДФ пен терминалдық жабдықты қосу және оптикалық сигналдың тармақталуына қол жеткізу.

 

Тег:

ашық талшықты тоқтату қорабы,

талшықты -оптикалық тарату қорабы,

ftth талшықты -оптикалық қорап


  • Алдыңғы:
  • Келесі:

  • Хабарыңызды осында жазыңыз және бізге жіберіңіз