Simplex Single Mode Metal FC APC Fiber Optic Adapter with Rectangle Flange

Danasîna Kurt:

  • Cins: QADFC-201-APC
  • Şanika şewatê: Çêwe
  • Moda Fiber: Single mode
  • Hejmara Fiber: Simplex
  • Cureya Têkil: FC-FC
  • Tîpa Polonî: APC
  • Tîpa Çiyayê: Full Flanged
  • Rêzeya Sêwirana Materyal: Kevirî
  • Şehade: RoHS/ CE/ ISO9001

  • Berfirehiya Hilberê

    Tags Product

    Pêşkêş:

    Adapterên Fiber optîkî (wekî cotek Fiber, Adapterê Fiber jî têne zanîn) têne çêkirin ku du kabloyên optîkî bi hev ve girêdidin. Têkiliyek wan a têlefonê ya yekane (simplex), pêvekek dualî ya dualî (duplex), an carinan jî çar guhertoyên girêdana fiber (çar) hene. Adapterê tîrêjê ya optîkî dikare li her du aliyên pêveka fiber optîkî têkeve nav cûrbecûr pêvekên optîkî da ku veguheztina di navbera navbeynkarên cihêreng ên wekî FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, û E2000 de pêk bîne, û bi berfirehî tê bikar anîn çarçoveyên dabeşkirina fîra optîkî (ODF) Amûrên ku performansa bilind, aram û pêbawer peyda dikin.

     

    Taybetmendî

    • Pîvana mezinahiya bilind

    • Girêdana lez û hêsan

    • Xaniyên plastîk ên sivik û domdar

    • Destmala hevrêziya seramîk a Zirconia

    • Reng-kodkirî, rê dide nasnameya moda fîberê ya hêsan

    • Wearable bilind

    • Dubarebûna baş

     

    Bikaranînî

    • Torên telekomunikasyonê

    • Serîlêdana CATV, LAN, MAN, û WAN

    • FTTH (Fiber-to-the-home)

    • Dabeşkirina avahiyan

    • derdorên EMI/RFI Bilind

     

    Specifications

    FC APC Adapter Fiber Optîk

    Navê Babetê

    Yekbûn

    Nota S (Standard)

    Pileya P (Premium)

    Insertion Loss

    dB

    ≤0. 2

    .10.1

    Dubarebûn

    dB

    ≤0. 1

    Veguherîn

    dB

    .20.2

    Temp Operating.

    25 ~ ﹢ 70

    Xweparêzî

    caran

    1000 ≥

    Fiber Count

    ---

    Simplex

     

    *** Nîşe: Ji ber ku hilber bi domdarî têne nûve kirin, ji kerema xwe ji bo taybetmendiyên herî dawî bi me re têkilî daynin. ***


  • Pêşî:
  • Piştî:

  • Peyama xwe li vir binivîsin û ji me re bişînin