FTTH үчүн оптикалык була бөлүштүргүч, пассивдүү түзмөктөр була -оптикалык бириктиргич

Кыскача баяндама:


Келип чыккан жери: Кытай Донггуан
Бренд Аты: Qingying же QY
Тастыктоо: CE, ROHS, ISO, SGS,
Моделдин номери: FTTH оптикалык PLC бөлгүч 4 Slots оптикалык бутактары орнотуу кутусу менен
Минималдуу Заказ саны: 100 даана
Баасы: сүйлөшүү
Таңгактын чоо -жайы: кардарлардын суроо -талаптарына ылайык жыгач барабандарда, поливиден барабандарда же башка барабандарда таңгактоо.
Төлөө шарттары: L/C, T/T, Western Union
Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: Жумасына 10000 даана

Продукциянын чоо -жайы

Продукт тегдери

Толук маалымат
Продукт Аты: FTTH Optical PLC Splitter 4 Slots Оптикалык бутактануу орнотуу кутусу менен Топтомдун өлчөмү: 30X20X 15 CM
Толкун узундугу: 1260–1650 Майдалоо ыкмасы :: PC.UPC.APC
Тастыктамалар: CE, ROHS, ISO, SGS, Режимдер :: Жалгыз режим, Көп режим
Филиалдын номери: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 ж.б. Fiber Connector :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Жогорку жарык:

була -оптикалык бөлүштүрүү кутусу

,

сырткы була токтотуучу куту

Продукт Description

FTTH оптикалык PLC бөлгүч 4 Slots оптикалык бутактары орнотуу кутусу менен

 

 

Порттор 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Толкун узундугу (нм) 1260 ~ 1650
Киргизүү жоготуусу (дБ) Макс (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Бирдиктүү жоготуу (дБ) Макс 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (дБ) Макс 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
Кайра кайтаруу (дБ) Мин UPC: 50 APC: 55
Багыт (дБ) Мин 55
Стандарттык киргизүү буласы Бенд сезимсиз SM Single Fiber (ITU G.657A)
Стандарттык чыгуучу була Бенд сезимсиз SM лента буласы (ITU G.657A)
Стандарттык Чыгаруу Түсү Көк, Ачык күрөң, Жашыл, Күрөң, Боз, Ак, Кызыл , Кара (TIA/EIA 598-B)
Макс. Оптикалык кубат (mw) 300
Нымдуулук диапазону (rh) 5%~ 85%
Иштөө температурасы () -40 ~+85
Сактоо температурасы() -40 ~+85
Connector Options FC/SC/LC/ST/MU
Таңгактоо параметрлери Bare Device*Mini Tube*ABS Module*LGX Box*19 "/23" Rack-mount

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE шайкеш. *Премиум спецификация сурам боюнча жеткиликтүү. (P/S: Премиум баа/Стандарттык баа) *Адаттагы мааниси +23 туташтыргыч жоготуулары жок.

 

 

 

 

Була -оптикалык бөлүштүргүч оптикалык була шилтемесиндеги эң маанилүү пассивдүү түзмөктөрдүн бири, оптикалык була тандемдик түзүлүшү, көптөгөн кирүү терминалдары жана көптөгөн чыгаруу терминалдары бар, айрыкча пассивдүү оптикалык тармакка тиешелүү (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH ж. .) МДФ менен терминалдык жабдууну туташтыруу жана оптикалык сигналдын бутакташуусуна жетишүү.

 

Тэг:

сырткы була токтотуучу кутуча,

була -оптикалык бөлүштүрүү кутусу,

ftth була -оптикалык токтотуу кутусу


  • Мурунку:
  • Кийинки:

  • Кабарыңызды бул жерге жазыңыз жана бизге жөнөтүңүз