PP - FC 48 Порт Оптикалык Fiber Patch Panel FTTH үчүн Fixed & Sliding Type

Кыскача баяндама:


Келип чыккан жери: Донггуан Кытай
Бренд Аты: Qingying же QY
Тастыктоо: ROHS ISO9001
Моделдин номери: Metal Port Rack ODF лотогу үчүн 48 порт Optic Fiber патч панели
Минималдуу Заказ саны: 100 Piece/Pieces 48 порт була -оптикалык патч панели
Баасы: сүйлөшүү
Таңгактын чоо -жайы: PE баштык+картон
Жеткирүү убактысы: 5-10 жумушчу күн
Төлөө шарттары: L/C, T/T, Western Union
Жеткирүү мүмкүнчүлүгү: Жумасына 1000 даана

Продукциянын чоо -жайы

Продукт тегдери

Толук маалымат
Продукт Аты :: PP-FC 48 Порт Оптикалык Була Патч Панели Металл Rack ODF Лотогуна Таптоо үчүн Адаптерлер: SC FC ST LC
Түс:: Ак жана кара Порттор :: 12/24/48 Core
Өлчөмү :: 300*180*25мм Түрү :: Туруктуу жана жылма түрү
Стандарттык иштөө толкун узундугу :: 850nm 1310nm 1550nm Кайра кайтаруу: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Өмүрдүн узактыгы: ≥1000 жолу Матриалдык: Cold Rolled Steel
Жогорку жарык:

була -оптикалык бөлүштүрүү кутусу

,

ftth була -оптикалык токтотуу кутусу

Продукт Description
PP-FC 48 порту Оптикалык була тактайчасы, Metal Rack Mount ODF лотогуна
 

Feartures 

  • Стандарттык өлчөмү, жеңил салмагы жана акылга сыярлык түзүлүшү

  • Sкабелди оңой башкаруу үчүн суурманы чыгарыңыз
  • Тасма жана жалгыз була үчүн ылайыктуу
  • Cs үчүн ompact дизайнтемп үнөмдөө
  • Ар кандай панелдик табак ар кандай ыңгайлашууга ылайыкташтырылганer интерфейси
  • Табактагы алдыңкы белгини аныктоо жана иштетүү оңой
  • Башкаруу жана иштетүү үчүн оңой

Колдонмо:

 

Телекоммуникациялык абоненттик цикл

Үйгө була (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Параметр:

Оптикалык аткаруу Жалгыз режим Көп режими
Киргизүү жоготуусу (дБ) ≤0.3 ≤0.3
Кайра кайтаруу (дБ) ≥50 (PC) Жок
≥60 (APC)
Кайталануучу (дБ) ≤0.1dB
Узактыгы (дБ) ≤0.2dB Typical Change, 1000 Matings
Чыңалуу (N) 100
Иштөө температурасы (° C) -40 ~+80
Сактоо температурасы (° C) -40 ~+85
Endface Geometry
Параметр 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
PC APC PC APC
Ийрилик радиусу (мм) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Апекс офсети (мм) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Була бийиктиги (нм) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Бурч (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV баалоо отчету (627K) .pdf

 

Тэг:

сырткы була токтотуучу кутуча,

була -оптикалык бөлүштүрүү кутусу,

ftth була -оптикалык токтотуу кутусу


  • Мурунку:
  • Кийинки:

  • Кабарыңызды бул жерге жазыңыз жана бизге жөнөтүңүз