Simplex Single Mode Metal FC APC Fibre Optic Adapter with Rectangle Flange

Description:

  • Exemplar: QADFC-201-APC
  • Notam: Qualitas
  • Fibra Modus: Unius modus
  • Fibra comitis: Simplex
  • Connector Type: FC-FC
  • Type Poloniae: APC
  • Adscendens Type: plena Flanged
  • Noctis Sleeve Material: Ceramic
  • Testimonium: RoHS/CE/ ISO9001

  • Product Detail

    Product Tags

    Introductio:

    Fibrae opticorum adaptatores (etiam ut fibrae coniugatores, fibra Adapter) ordinantur ad duos funes opticos simul coniungere. Fibra unica connector (simplex), fibra dualis connector (duplex), vel interdum quatuor fibra iungo (quad) versiones habent. Fibra optica adaptor inseri potest diversis generibus connexionum opticorum in utraque parte fibri optici adaptoris ad cognoscendam conversionem inter diversas interfaces, ut FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000, et late in usu est. fibra optica distributio tabulae (ODFs) Instrumenta praestantia, stabilia et certa perficienda.

     

    Features

    • High size subtilitas

    • Fast et facilem nexum

    • leve et durabile plastic insterni

    • alignment sleeve Zirconia tellus

    • Color-coded, modus fibra facilis permittens idem

    • High wearable

    • bonum repeatability

     

    Applicationem

    • Telecommunicationum retiacula

    • CATV, LAN, VIR, et LURIDUS applicatione

    • FTTH (Fiber-ad-in-domum)

    • Praemissae distribution

    • High Harmonia Mundi / RFI ambitibus

     

    Specifications

    FC APC Fibra Adapter

    Item Nomen

    Unitas

    Gradus S (Latin)

    Gradus P (Premium)

    Damnum insertio

    dB*

    ≤0. 2

    ≤0.1

    Repeatability

    dB*

    ≤0. 1

    vicissitudo

    dB*

    ≤0.2

    Operans Temp.

    25~﹢70

    Diuturnitatem

    temporibus

    ≥1,000

    Fibra comitis

    ---

    Simplex

     

    *** Nota: Producta constanter renovata, nobis placet tange ad novissimas species notationes. ***


  • Previous:
  • Deinde:

  • Epistulam tuam hic scribe et mitte nobis