Optesch Fiber Splitter Fir FTTH, Passiv Geräter Fiber Optic Coupler Splitter

Kuerz Beschreiwung:


Ursprénglech Plaz: China Dongguan
Marke Numm: Qingying oder QY
Zertifizéierung: CE, ROHS, ISO, SGS,
Model Number: FTTH Optical PLC Splitter mat 4 Slots Optical Branching Installatiounskëscht
Minimum Uerdnung Quantitéit: 100 Stéck
Präis: Verhandlungen
Verpakung Detailer: Verpakung an Holztrommelen, Polywooden Trommelen oder aner Trommelen no Clienten Ufroen.
Bezuelungsbedéngungen: L/C, T/T, Western Union
Kapazitéit liwweren: 10000 Stéck pro Woch

Produkt Detail

Produkt Tags

Detail Informatioun
Produit Numm: FTTH Optesch PLC Splitter Mat 4 Slots Optesch Verzweigung Installatiounskëscht Package Gréisst: 30X20X15 CM
Operatioun Wave Längt: 1260–1650 Schleifmethod :: PC.UPC.APC
Certificaten: CE, ROHS, ISO, SGS, Modi :: Single-Modus, Multi-Modus
Branchennummer: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 etc. Léngen Connector :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Héich Liicht:

Léngen OPTIC Verdeelung Këscht

,

dobaussen Glasfaserabschlosskëscht

Produkt beschreiwung

FTTH Optical PLC Splitter mat 4 Slots Optical Branching Installatiounskëscht

 

 

Häfen 1 × 2 1 × 4 1x8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Operatioun Wellelängt (nm) 1260 ~ 1650
Insertion Loss (dB) Max (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10,2/10,5 13,5/13,7 16,5/16,8 20.5/21.0
Verloscht Uniformitéit (dB) Max 0.6 0.6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Max 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Retourverloscht (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Direktivitéit (dB) Min 55
Standard Input Fiber Biegt onsensibel SM Single Fiber (ITU G.657A)
Standard Ausgangsfaser Biegt onsensibel SM Ribbonfaser (ITU G.657A)
Standard Ausgabefaarf Blo, Orange, Gréng, Brong, Gro, Wäiss, Rout , Schwaarz (TIA/EIA 598-B)
Max. Optesch Muecht (mw) 300
Fiichtegkeet Beräich (rh) 5%~ 85%
Betribstemperatur () -40 ~+85
Späichertemperatur () -40 ~+85
Connector Optiounen FC/SC/LC/ST/MU
Verpakung Optiounen Bare Device*Mini Tube*ABS Modul*LGX Box*19 "/23" Rack-Mount

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE kompatibel. *Premium Spezifikatioun verfügbar op Ufro. (P/S: Eng Premium Grad/Standard Grad) *Typesche Wäert bei +23 ouni Stecker Verloschter.

 

 

 

 

De Glasfasersplitter ass ee vun de wichtegste passive Geräter an der optescher Faserverbindung, ass optesch Glasfasertandem Apparat mat villen Inputterminalen a vill Ausgangsterminaler, besonnesch applicabel fir e passivt optescht Netzwierk (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH etc. .) fir den MDF an d'Terminalausrüstung ze verbannen an d'Verzweigung vum opteschen Signal z'erreechen.

 

Tag:

Outdoor Léngen Enn Këscht,

Léngen OPTIC Verdeelung Këscht,

ftth Glasfaser Optik Këscht


  • Virdrun:
  • Nächst:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt eis