Optinio pluošto skaidiklis, skirtas FTTH, pasyviems įrenginiams Fiber Optic Coupler Splitter

Trumpas aprašymas:


Kilmės vieta: Kinija Dongguanas
Markės pavadinimas: Qingying arba QY
Sertifikavimas: CE, ROHS, ISO, SGS,
Modelio numeris: FTTH optinis PLC skirstytuvas su 4 lizdų optinio išsišakojimo montavimo dėžute
Minimalus Užsakymo Kiekis: 100 vnt
Kaina: derybos
Pakuotės informacija: pakavimas į medinius būgnus, „Polywooden“ būgnus ar kitus būgnus pagal klientų pageidavimus.
Mokėjimo sąlygos: L/C, T/T, „Western Union“
Tiekimo galimybė: 10000 vnt per savaitę

Produkto informacija

Produkto žymos

Išsami informacija
Produkto pavadinimas: FTTH optinis PLC skirstytuvas su 4 lizdų optinio išsišakojimo montavimo dėžute Pakuotės dydis: 30X20X 15 CM
Operacijos bangos ilgis: 1260–1650 m Šlifavimo metodas :: PC.UPC.APC
Sertifikatai: CE, ROHS, ISO, SGS, Režimai :: Vieno režimo, kelių režimų
Filialo numeris: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 ir tt Pluošto jungtis :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Didelė šviesa:

šviesolaidžio paskirstymo dėžutė

,

lauko pluošto nutraukimo dėžutė

Prekės aprašymas

FTTH optinis PLC skirstytuvas su 4 lizdų optinio išsišakojimo montavimo dėžute

 

 

Uostai 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Veikimo bangos ilgis (nm) 1260–1650 m
Įterpimo nuostolis (dB) Maks. (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Praradimo vienodumas (dB) Maks 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0,15 0,15 0,25 0.3 0.3 0.3
Grąžinimo praradimas (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Kryptingumas (dB) Min 55
Standartinis įvesties pluoštas Nelenkiamas SM vienas pluoštas (ITU G.657A)
Standartinis išvesties pluoštas Nelenkiamas SM juostelės pluoštas (ITU G.657A)
Standartinė išvesties spalva Mėlyna, Oranžinė, Žalias, Ruda, Pilka, Balta, Raudona , Juoda (TIA/EIA 598-B)
Maks. Optinė galia (mw) 300
Drėgmės diapazonas (rh) 5%~ 85%
Darbinė temperatūra() -40 ~+85
Laikymo temperatūra() -40 ~+85
Jungties parinktys FC/SC/LC/ST/MU
Pakavimo parinktys Bare Device*Mini Tube*ABS modulis*LGX Box*19 "/23" Rack-mount

*Suderinamas su „Telcordia GR-1221-CORE“ ir „G-1209-CORE“. *Papildomos specifikacijos pateikiamos paprašius. (P/S: Aukščiausios klasės/standartinės klasės) *Įprasta vertė +23 be jungčių nuostolių.

 

 

 

 

Šviesolaidinis skaidiklis yra vienas iš svarbiausių pasyviųjų optinio pluošto jungties įtaisų, yra optinio pluošto tandeminis įrenginys su daugybe įvesties gnybtų ir daugybe išvesties gnybtų, ypač taikomas pasyviam optiniam tinklui (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH ir kt.) .) prijungti MDF ir galinę įrangą ir pasiekti optinio signalo išsišakojimą.

 

Žyma:

lauko pluošto nutraukimo dėžutė,

šviesolaidžio paskirstymo dėžutė,

ftth optinio pluošto nutraukimo dėžutė


  • Ankstesnis:
  • Kitas:

  • Parašykite savo pranešimą čia ir atsiųskite mums