PP - FC 48 portu optisko šķiedru plāksteru panelis, fiksēts un bīdāms FTTH

Īss apraksts:


Izcelsmes vieta: Dongguan Ķīna
Zīmola nosaukums: Qingying vai QY
Sertifikācija: ROHS ISO9001
Modeļa numurs: 48 portu optiskās šķiedras plāksteris metāla statīva stiprinājuma ODF teknei
Minimālais pasūtījuma daudzums: 100 gab./Gab. 48 portu optisko šķiedru plāksteris
Cena: sarunas
Iepakojuma detaļas: PE maisiņš+kastīte
Piegādes laiks: 5-10 darba dienas
Maksājuma nosacījumi: L/C, T/T, Western Union
Piegādes iespējas: 1000 gabali nedēļā

Produkta detaļas

Produktu birkas

Detalizēta informācija
Produkta nosaukums:: PP-FC 48 portu optisko šķiedru plāksteris metāla statīva stiprinājuma ODF teknei Adapteri: SC FC ST LC
Krāsa: Balts Un Melns Ostas: 24/12/48 Kodols
Izmēri: 300*180*25 mm Tips :: Fiksēts un bīdāms tips
Standarta darba viļņa garums: 850 nm 1310 nm 1550 nm Atgriešanās zaudējums: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Mūžs:: ≥ 1000 reizes Matriāls: Auksti velmēts tērauds
Augsta gaisma:

optisko šķiedru sadales kārba

,

ftth optisko šķiedru savienojuma kārba

Produkta apraksts
PP-FC 48 portu optisko šķiedru plāksteris metāla statīvam piestiprināmai ODF teknei
 

Bailes 

  • Standarta izmērs, viegls svars un saprātīga struktūra

  • Sizvelkama atvilktne ērtai kabeļu pārvaldībai
  • Piemērots lentei un vienšķiedrai
  • Compact dizains stemps ietaupot
  • Dažādas paneļu plāksnes, kas piemērotas dažādiem pielāgojumiemer saskarne
  • Priekšējo atzīmi uz plāksnes ir viegli identificēt un lietot
  • Viegli pārvaldīt un ekspluatēt

Pielietojums:

 

Telekomunikāciju abonenta cilpa

Šķiedra mājās (FTTH)

LAN/WAN

KATV

 

Parametrs:

Optiskā veiktspēja Viens režīms Vairāki režīmi
Ievietošanas zudums (dB) ≤0,3 ≤0,3
Atgriešanās zudums (dB) ≥50 (dators) Nav
≥60 (APC)
Atkārtojamība (dB) ≤0,1 dB
Izturība (dB) ≤0,2dB Tipiskas izmaiņas, 1000 pārošanās
Stiepes izturība (N) 100
Darba temperatūra (° C) -40 ~+80
Uzglabāšanas temperatūra (° C) -40 ~+85
Gala virsmas ģeometrija
Parametrs 2.5um uzmava 1,25 mm uzmava
PC APC PC APC
Izliekuma rādiuss (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex nobīde (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Šķiedru augstums (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Leņķis (°) --- 7.7-8.3 --- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV novērtējuma ziņojums (627K) .pdf

 

Tags:

āra šķiedru beigu kaste,

optisko šķiedru sadales kārba,

ftth optisko šķiedru savienojuma kārba


  • Iepriekšējais:
  • Nākamais:

  • Uzrakstiet savu ziņu šeit un nosūtiet to mums