PP - FC 48 Paewhiri Raukati Raina Motuhake Kua Tuturu & Momo Kiriata Mo FTTH

Whakaahuatanga Poto:


Te waahi o te timatanga: Dongguan China
Ingoa Waitohu: Qingying QY ranei
Tiwhikete: ROHS ISO9001
Tauira Tauira: 48 tauranga Optical Fiber patch panui mo te Rack Uwhi Maunga ODF paepae
Rahi Whakatau Iti: 100 Kotahi / Paahinga 48 tauranga muka whatu papaki papaki
Utu: whiriwhiringa
Taipitopito Kete: Peke PE + kaata
Wā Tukunga: 5-10 ra mahi
Utu utu: L / C, T / T, Uniana Hauauru
Taha Rawa: 1000 Nga waahanga ia wiki

Taipitopito Hua

Tohu Hua

Korero Korero
Ingoa Hua :: PP-FC 48 Paewhiri Raima Maataki Maataki Mo Te Hoko Rawa Maunga ODF Paepae Pānuitanga :: SC FC ST LC
Tae :: Ma Ma Pango Tauranga :: 12/24/48 Matua
Ahu :: 300 * 180 * 25mm Patohia :: Whakatika & Kiri Momo
Roangaru Mahi Paerewa :: 850nm 1310nm 1550nm Whakahoki Ngaronga :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Wā Ora :: ≥1000 Taima Matrial: Miro Hurorere Makariri
Rama Nui:

pouaka tohatoha muka whatu

,

pouaka mutu whatu optic muka

Whakaahuatanga Hua
PP-FC 48 tauranga Optic Fiber papaki papanga mo te Raka Raka Maunga ODF paepae
 

Nga Hokonga 

  • Te rahi paerewa, te taumaha marama me te hanganga whaitake

  • Swhakauruhia te pouaka mo te whakahaere taura ngawari
  • He pai mo te riipene me te muka kotahi
  • Choahoa hoahoa mo stere penapena
  • He papa pereti rerekee kia uru ki te urutau rerekeer atanga
  • Ko te tohu o mua o te pereti he maamaa mo te tautuhi me te mahi
  • He ngawari ki te whakahaere me te mahi

Tono:

 

Koropiko Kaitono waea korero

Te muka ki te kainga (FTTH)

LAN / WANI

CATV

 

Tawhā:

Mahinga Optical Aratau Kotahi Aratau Maha
Ngaronga Whakauru (dB) ≤0.3 ≤0.3
Hoki Ngaronga (dB) ≥50 (PC) N / A
≥60 (APC)
Taarua (dB) ≤0.1dB
Durability (dB) ≤0.2dB Panoni Huringa, 1000 Whakataetae
Kaha Taumaha (N) 100
Temperature Whakahaere (° C) -40 ~ + 80
Temperature Penapena (° C) -40 ~ + 85
Geometry Whakamutunga
Parameter 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
PC APC PC APC
Hihi o te Piko (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Waahanga Apex (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Teitei o te muka (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Koki (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Pūrongo Aromatawai CIV (627K) .pdf

 

Tūtohu

pouaka whakamutu muka o waho,

pouaka tohatoha muka whatu,

pouaka mutu whatu optic muka


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tuku mai ki a maatau