FTTH, Passive Devices များအတွက် Fiber Optic Coupler Splitter အတွက် Optical Fiber Splitter

အတိုချုပ်ဖော်ပြချက်


မူရင်းနေရာ တရုတ် Dongguan
ကုန်အမှတ်တံဆိပ်အမည် Qingying သို့မဟုတ် QY
အသိအမှတ်ပြု CE, ROHS, ISO, SGS၊
မော်ဒယ်နံပါတ်: 4 Slots Optical Branching Installation Box နှင့် ၄ င်း FTTH Optical PLC splitter
အနည်းဆုံးမှာယူမှုပမာဏ 100 PCs
စျေးနှုန်း: ညှိနှိုင်းရေး
ထုပ်ပိုးအသေးစိတ်: ဖောက်သည်များ၏တောင်းဆိုချက်များအရသစ်သားဗုံ၊ Polywooden ဒရမ်သို့မဟုတ်အခြားဒရမ်များတွင်ထုပ်ပိုးသည်။
ငွေပေးချေမှုသတ်မှတ်ချက်များ L/C, T/T, Western Union
Supply နိုင်ခြင်း: တစ်ပတ်လျှင် 10000pcs

ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်

ကုန်ပစ္စည်းတံဆိပ်များ

အသေးစိတ်သတင်းအချက်အလက်
ထုတ်ကုန်အမည်: FTTH Optical PLC Splitter ၄ ပေါက်၊ Optical Branching Installation Box လေးခုပါ ၀ င်သည် အထုပ်အရွယ်အစား: 30X20X 15 CM
စစ်ဆင်ရေးလှိုင်းအလျား: ၁၂၆၀-၁၆၅၀ ကြိတ်နည်းလမ်း :: PC.UPC.APC
လက်မှတ်များ CE, ROHS, ISO, SGS၊ Modes :: Single-mode၊ Multi-mode
ဌာနခွဲနံပါတ် 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 စသည်တို့ ဖိုင်ဘာ Connector :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
အလင်းအမြင့်

fiber optic ဖြန့်ဖြူးသေတ္တာ

,

ပြင်ပဖိုင်ဘာရပ်စဲသေတ္တာ

ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ

4 Slots Optical Branching Installation Box နှင့် ၄ င်း FTTH Optical PLC splitter

 

 

လာနီညာ ၁ × ၂ ၁ × ၄ ၁ × ၈ ၁ × ၁၆ ၁ × ၃၂ ၁ × ၆၄
လည်ပတ်မှုလှိုင်းအလျား (nm) ၁၂၆၀ ~ ၁၆၅၀
ထည့်သွင်းဆုံးရှုံးမှု (dB) မက်စ် (P/S) ၃.၈/၄.၀ ၇.၁/၇.၃ ၁၀.၂/၁၀.၅ ၁၃.၅/၁၃.၇ ၁၆.၅/၁၆.၈ ၂၀.၅/၂၁.၀
ဆုံးရှုံးမှုတူညီမှု (dB) မက်စ် ၀.၆ ၀.၆ ၀.၈ ၁.၂ ၁.၅ ၂.၅
PDL (dB) မက်စ် ၀.၁၅ ၀.၁၅ ၀.၂၅ ၀.၃ ၀.၃ ၀.၃
Return ဆုံးရှုံးမှု (dB) မင်း UPC: ၅၀ APC: ၅၅
လမ်းညွှန်မှု (dB) မင်း 55
Standard Input Fiber ဖြစ်သည် ကွေးညွတ်နိုင်သော SM Single Fiber (ITU G.657A)
Standard Output Fiber ဖြစ်သည် ကွေးညွတ်နိုင်သော SM Ribbon Fiber (ITU G.657A)
Standard Output အရောင် အပြာရောင်၊ လိမ္မော်သီး, အစိမ်းရောင်၊ အညိုရောင်၊ မီးခိုးရောင်, အဖြူရောင်၊ အနီေရာင် အနက်ရောင် (TIA/EIA 598-B)
မက်စ်။ Optical Power (mw) 300
စိုထိုင်းဆအကွာအဝေး (rh) 5%~ 85%
Operating အပူချိန်() -40 ~+85
သိုလှောင်မှုအပူချိန် () -40 ~+85
Connector Options များ FC/SC/LC/ST/MU
ထုပ်ပိုး Options ကို Bare Device*Mini Tube*ABS Module*LGX Box*19 "/23" Rack-mount

*Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE Compliant *တောင်းဆိုချက်အရရရှိနိုင်သော Premium spec (P/S: ပရီမီယံအဆင့်/စံအဆင့်) *ပုံမှန်အားဖြင့် +23 connectors ဆုံးရှုံးမှုမရှိဘဲ။

 

 

 

 

fiber optic splitter သည် optical fiber link ၌အရေးအပါဆုံး passive devices များထဲမှတစ်ခုဖြစ်သည်၊ ၎င်းသည် passive optical network (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH စသည်တို့အတွက်အထူးသဖြင့်သက်ဆိုင်သည်။ MDF နှင့် terminal ပစ္စည်းများကို ချိတ်ဆက်၍ optical signal ၏အကိုင်းအခက်များရရှိစေရန်။

 

Tag:

ပြင်ပဖိုင်ဘာရပ်စဲသေတ္တာ၊

fiber optic ဖြန့်ဖြူးသေတ္တာ၊

ftth fiber optic ရပ်စဲသေတ္တာ


  • ယခင်:
  • နောက်တစ်ခု:

  • မင်းရဲ့ message ကိုဒီမှာရေးပြီးငါတို့ဆီပို့ပါ