FTTH को लागी अप्टिकल फाइबर स्प्लिटर, निष्क्रिय उपकरणहरु फाइबर ओप्टिक कपलर स्प्लिटर

छोटो वर्णन:


उत्पत्ति भएको ठाउँ: चीन Dongguan
ब्रान्ड नाम: Qingying वा QY
प्रमाणीकरण: CE, ROHS, ISO, SGS,
मोडेल नम्बर: FTTH अप्टिकल पीएलसी स्प्लिटर 4 स्लटहरु अप्टिकल शाखा स्थापना बक्स संग
न्यूनतम आदेश मात्रा: १०० पीसी
मूल्य: वार्ता
प्याकेजि Details्ग विवरण: लकड़ी ड्रम, Polywooden ड्रम वा ग्राहकहरु को अनुरोध अनुसार अन्य ड्रम मा पैकिंग।
भुक्तानी सर्तहरू: एल/सी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन
आपूर्ति क्षमता: प्रति हप्ता 10000pcs

उत्पादन विवरण

उत्पादन ट्यागहरू

विस्तृत जानकारी
उत्पादन को नाम: एफटीटीएच अप्टिकल पीएलसी स्प्लिटर ४ स्लट अप्टिकल शाखा स्थापना बक्स संग प्याकेज आकार: 30X20X 15 CM
सञ्चालन वेभ लम्बाई: १२–०-१50५० पीस विधि :: PC.UPC.APC
प्रमाणपत्र: CE, ROHS, ISO, SGS, मोड्स :: एकल मोड, बहु मोड
शाखा नम्बर: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 आदि फाइबर कनेक्टर :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
उच्च प्रकाश:

फाइबर ओप्टिक वितरण बक्स

,

आउटडोर फाइबर समाप्ति बक्स

उत्पादन विवरण

FTTH अप्टिकल पीएलसी स्प्लिटर 4 स्लटहरु अप्टिकल शाखा स्थापना बक्स संग

 

 

बन्दरगाहहरु १ × २ १ × ४ 1 8 १ × १ 1 × 32 1 × 64
परिचालन तरंगदैर्ध्य (एनएम) १२60० ~ १50५०
सम्मिलन हानि (dB) अधिकतम (पी/एस) ३.8/४.० 7.1/7.3 १०.२/१०.५ १३.५/१३. १.5.५/१.8 20.5/21.0
हानि एकरूपता (dB) अधिकतम ०.6 ०.6 ०.8 १.२ १.५ २.५
PDL (dB) अधिकतम ०.१५ ०.१५ ०.२५ ०.३ ०.३ ०.३
फिर्ता हानि (dB) न्यूनतम UPC: 50 APC: 55
निर्देशन (dB) न्यूनतम 55
मानक इनपुट फाइबर बेंड असंवेदनशील एसएम एकल फाइबर (ITU G.657A)
मानक आउटपुट फाइबर बेंड असंवेदनशील एसएम रिबन फाइबर (ITU G.657A)
मानक आउटपुट रंग नीलो, सुन्तला, हरियो, खैरो, खैरो, सेतो, रातो , कालो (TIA/EIA 598-B)
अधिकतम अप्टिकल पावर (मेगावाट) 300
आर्द्रता दायरा (आरएच) ५%~ %५%
सञ्चालन तापमान () -40 डिग्री+85
भण्डारण तापमान () -40 डिग्री+85
कनेक्टर विकल्प FC/SC/LC/ST/MU
प्याकेजि्ग विकल्प नंगे उपकरण*मिनी ट्यूब*ABS मोड्युल*LGX बक्स*१ '"/२३" रैक माउन्ट

*Telcordia GR-1221- कोर र G-1209- कोर अनुरूप। *अनुरोध मा उपलब्ध प्रीमियम कल्पना। (पी/एस: प्रीमियम ग्रेड/मानक ग्रेड) *23 मा विशिष्ट मूल्य कनेक्टर हानि बिना।

 

 

 

 

फाइबर ओप्टिक स्प्लिटर अप्टिकल फाइबर लिंक मा सबैभन्दा महत्वपूर्ण निष्क्रिय उपकरणहरु मध्ये एक हो, धेरै इनपुट टर्मिनलहरु र धेरै आउटपुट टर्मिनलहरु संग अप्टिकल फाइबर मिलान उपकरण हो, विशेष गरी एक निष्क्रिय अप्टिकल नेटवर्क (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH आदि) को लागी लागू हुन्छ। ।) MDF र टर्मिनल उपकरण जडान गर्न र अप्टिकल संकेत को branching प्राप्त गर्न।

 

ट्याग:

आउटडोर फाइबर समाप्ति बक्स,

फाइबर ओप्टिक वितरण बक्स,

ftth फाइबर ओप्टिक समाप्ति बक्स


  • अघिल्लो:
  • अर्को:

  • तपाइँको सन्देश यहाँ लेख्नुहोस् र हामीलाई पठाउनुहोस्