पीपी - एफसी ४ Port पोर्ट अप्टिकल फाइबर प्याच प्यानल फिक्स्ड र FTTH को लागी स्लाइडिंग प्रकार

छोटो वर्णन:


उत्पत्ति भएको ठाउँ: डोongगुआन चीन
ब्रान्ड नाम: Qingying वा QY
प्रमाणीकरण: ROHS ISO9001
मोडेल नम्बर: ४ port पोर्ट ओप्टिक फाइबर धातु रैक माउन्ट ODF ट्रे को लागी प्याच प्यानल
न्यूनतम आदेश मात्रा: १०० टुक्रा/टुक्रा ४ port पोर्ट फाइबर ओप्टिक प्याच प्यानल
मूल्य: वार्ता
प्याकेजि Details्ग विवरण: पीई झोला+गत्ते का डिब्बा
वितरण समय: 5-10 कार्य दिन
भुक्तानी सर्तहरू: एल/सी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन
आपूर्ति क्षमता: प्रति हप्ता 1000 टुक्रा

उत्पादन विवरण

उत्पादन ट्यागहरू

विस्तृत जानकारी
उत्पादन को नाम: PP-FC 48 पोर्ट ओप्टिक फाइबर प्याच धातु रैक माउन्ट ODF ट्रे को लागी प्यानल एडेप्टर :: SC FC ST LC
रंग: सेतो र कालो बन्दरगाह: 12/24/48 कोर
आयाम :: 300*180*25 मिमी प्रकार :: फिक्स्ड र स्लाइडिंग प्रकार
मानक काम तरंगदैर्ध्य :: 850nm 1310nm 1550nm हानि फिर्ता: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
जीवन काल :: 000१००० टाइम्स Matrial: कोल्ड रोल्ड स्टील
उच्च प्रकाश:

फाइबर ओप्टिक वितरण बक्स

,

ftth फाइबर ओप्टिक समाप्ति बक्स

उत्पादन विवरण
PP-FC ४ port पोर्ट ओप्टिक फाइबर प्याच प्यानल धातु रैक माउन्ट ODF ट्रे को लागी
 

Feartures 

  • मानक आकार, हल्का वजन र उचित संरचना

  • Sसजिलो केबल ब्यवस्थापन को लागी दराज बाहिर लाईड गर्नुहोस्
  • रिबन र एकल फाइबर को लागी उपयुक्त
  • Cएस को लागी ompact डिजाइनगति बचत
  • विभिन्न प्यानल प्लेट फरक अनुकूल गर्न फिटeआर इन्टरफेस
  • प्लेट मा अगाडि चिन्ह पहिचान र संचालन को लागी सजिलो छ
  • व्यवस्थापन र अपरेशन को लागी सजिलो

आवेदन:

 

दूरसञ्चार ग्राहक पाश

घरमा फाइबर (FTTH)

ल्यान/वान

CATV

 

प्यारामिटर:

अप्टिकल प्रदर्शन एकल मोड बहु मोड
सम्मिलन हानि (dB) ≤0.3 ≤0.3
फिर्ता हानि (dB) ≥50 (पीसी) एन/ए
≥60 (APC)
दोहोरिने क्षमता (डीबी) ≤0.1dB
स्थायित्व (डीबी) .20.2dB विशिष्ट परिवर्तन, १००० मैटि्ग
तन्य शक्ति (एन) 100
सञ्चालन तापमान (° C) -40 ~+80
भण्डारण तापमान (° C) -40 ~+85
Endface ज्यामिति
प्यारामिटर 2.5um Ferrule 1.25 उम Ferrule
पीसी APC पीसी APC
वक्रता को त्रिज्या (मिमी) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
एपेक्स अफसेट (मिमी) ० ~ ५० ० ~ ५० ० ~ ५० ० ~ ५०
फाइबर उचाई (एनएम) ± ५० ± ५० ± ५० ± ५०
कोण (°) - 7.7-8.3 - 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV आकलन रिपोर्ट (627K) .pdf

 

ट्याग:

आउटडोर फाइबर समाप्ति बक्स,

फाइबर ओप्टिक वितरण बक्स,

ftth फाइबर ओप्टिक समाप्ति बक्स


  • अघिल्लो:
  • अर्को:

  • तपाइँको सन्देश यहाँ लेख्नुहोस् र हामीलाई पठाउनुहोस्