Optische Vezelsplitser voor FTTH, Passieve Optische de Koppelingssplitser van de Apparatenvezel

Korte beschrijving:


Plaats van herkomst: China Dongguan
Merknaam: Qingying of QY
Certificering: CE, ROHS, ISO, SGS,
Modelnummer: FTTH Optische PLC-splitter met 4 slots Optical Branching Installation Box
Minimum bestelhoeveelheid: 100 stuks
Prijs: onderhandeling
Details over de verpakking: verpakken in houten drums, polywooden drums of andere drums volgens de verzoeken van klanten.
Betaalvoorwaarden: L/C, T/T, Western Union
Capaciteit van de levering: 10000 stuks per week

Product detail

Productlabels

Gedetailleerde informatie:
Productnaam: FTTH Optische PLC Splitter Met 4 Slots Optical Branching Installation Box Pakketgrootte: 30X20X 15 CM
Operatie Golflengte: 1260-1650 Malende methode:: PC.UPC.APC
Certificaten: CE, ROHS, ISO, SGS, Modi:: Single-mode, Multi-mode
Filiaalnummer: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 ×16,1 × 32,1 × 64 Enz. Vezelschakelaar:: FC/PC, FC/APC, FC/UPC,SC/PC, SC/APC, SC/UPC,ST/PC, ST/APC,LC/PC,LC/APC,LC/UPC
Hoog licht:

glasvezelverdeelkast

,

buiten vezelafsluitingsdoos

Productomschrijving

FTTH Optische PLC-splitter met 4 slots Optical Branching Installation Box

 

 

Poorten 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Bedrijfsgolflengte (nm) 1260~1650
Invoegverlies (dB) Maximum (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16,8 20.5/21,0
Verlies Uniformiteit (dB) Max 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2,5
PDL (dB) Max 0,15 0,15 0,25 0.3 0.3 0.3
Retourverlies (dB) Min UPC:50 APC:55
Directiviteit (dB) Min 55
Standaard invoervezel Buigongevoelige SM enkele vezel (ITU G.657A)
Standaard uitgangsvezel Buigongevoelige SM-lintvezel (ITU G.657A)
Standaard uitvoerkleur Blauw, Oranje, Groente, Bruin, Grijs, Wit, rood , Zwart (TIA/EIA 598-B)
Maximaal Optisch vermogen (mw) 300
Vochtigheidsbereik (rechts) 5%~85%
Bedrijfstemperatuur () -40~+85
Bewaar temperatuur() -40~+85
Connector-opties FC/SC/LC/ST/MU
Verpakkingsopties: Bare Device*Mini Tube*ABS Module*LGX Box*19''/23'' Rack-mount

* Telcordia GR-1221-CORE&G-1209-CORE-compatibel. *Premium specificatie beschikbaar op aanvraag. (P/S: Premiumkwaliteit/standaardkwaliteit) *Typische waarde bij +23 zonder connectorverliezen.

 

 

 

 

De glasvezelsplitter is een van de belangrijkste passieve apparaten in de optische vezelverbinding, is een optische vezel-tandemapparaat met veel ingangsterminals en veel uitgangsterminals, vooral van toepassing op een passief optisch netwerk (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH enz. .) om de MDF en de eindapparatuur aan te sluiten en om de vertakking van het optische signaal te bereiken.

 

Label:

de openluchtdoos van de vezelbeëindiging,

vezel optische distributiedoos,

ftth glasvezelbeëindigingsdoos


  • Vorig:
  • Volgende:

  • Schrijf hier uw bericht en stuur het naar ons