Opancerzony kabel światłowodowy 4C Kurtka PVC 5,0 mm ze złączem LC-LC

Krótki opis:

  • Nazwa produktu: Opancerzony kabel światłowodowy 4C 5,0 mm
  • Orzecznictwo: ISO, CE, ROHS
  • Minimalne zamówienie : 1 szt
  • Liczba włókien: 4 rdzeń
  • Złącze: LC-LC
  • Materiał kabla: PCV
  • Szczegóły pakowania: Worek PE lub dostosowany
  • Czas dostawy: 5-12 dni słownych
  • Zasady płatności: T/T, Paypal
  • Możliwość zasilania: 1000 sztuk/dzień

  • Szczegóły produktu

    Tagi produktów

    Opis produktu

    Kabel wewnętrzny zbrojony to nowy rodzaj kabla odpornego na gryzonie. Kabel optyczny charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie, ściskanie i zginanie. Patchcordy z włókien opancerzonych można układać we wszystkich trudnych warunkach. Posiada rurkę ze stali nierdzewnej, która chroni włókna światłowodowe i zapewnia lepsze zabezpieczenie całego systemu.

     

    Cechy 

    Elastyczna rurka ze stali nierdzewnej chroniąca włókna światłowodowe przed uszkodzeniem

    Dobra wydajność skręcania, wytrzymałości na rozciąganie, nacisku i odporności na gryzonie

    Dostępne są różne złącza zgodne z międzynarodowym standardem, takim jak FC/SC/ST/LC itp

     

    Aplikacje

    Detekcja światłowodowa / Sieci telekomunikacyjne

    CATV / LAN i WAN / Sprzęt testowy / Obrona narodowa

    FTTX, FTTH (światłowód do domu) / Oil & Ga, Broadcast & Industria

     

     Specyfikacja 

    Przedmiot

    Tryb pojedyńczy

    Wielomodowy

    Średnica zewnętrzna

    5.0mm

    5.0mm

    Kolor standardowy

    Niebieski

    Szary lub Aqua

    Utrata wtrąceniowa

    ≤0,3dB

    Utrata zwrotu

    SM/UPC≥55dB, SM/APC≥60dB, MM≥35dB

    Temperatura robocza

    -20 ℃ ~ + 70 ℃

    Temperatura przechowywania

    -20 ℃ ~ + 70 ℃

    Wytrzymałość na rozciąganie

    Krótkoterminowe

    1200N

    Długoterminowy

    600N

    Wytrzymałość na ściskanie

    ≥3000N/100MM

    Tłumienie ogólne

    1310nm

    ≤0,4dB/km

    850nm

    ≤3,0 dB/km

    1550nm

    ≤0,3dB/km

    1300nm

    ≤1,0dB/km

    Minimalny promień gięcia

    ≥20D

    ≥20D

    Drukowanie treści

    KABEL OPTYCZNY SM (G657A) 5.0mm 4C PVC XXXXM

    KABEL OPTYCZNY MM(62,5/125) 5,0mm 4C PVC XXXXM

     

    Struktura kabla

    PVC铠装光缆——4芯5.0mm——英文版

     


  • Poprzedni:
  • Następny:

  • Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas