300 * 180 * 25mm آپټیکل فایبر پیچ پینل ریک د داخلي / بیروني لپاره ODF ماونټ

لنډ معلومات:


د اصلي ځای: چین دونګوان
د برانډ نوم: Qingying یا QY
تصدیق: ROHS ISO9001
د ماډل شمیره: د فایبر آپټیک ODF آپټیک فایبر پیچ پینل
لږترلږه امر مقدار: 100 ټوټې/ټوټې
قیمت: خبرې اترې
د بسته بندۍ توضیحات: د معیاري صادراتو کڅوړې لخوا.
د تادیې شرایط: L/C ، T/T ، ویسټرن یونین
د رسولو وړتیا: په ورځ کې 1000 ټوټې

د محصول تفصیل

د محصول ټګونه

تفصیل معلومات
د محصول نوم: د 12 پورټ پیچ پینل ریک ماونټ اډاپټرونه: SC FC ST LC
رنګ: آبي بندرونه: 12 او 24 کور
OEM یا ODM: ومنئ ابعاد: 300*180*25 ملي میتر
ډول :: ثابت او سلایډینګ ډول د عملیاتو د حرارت درجه: -5 ~+40
د معیاري کاري طول موج: 850nm 1310nm 1550nm د ننوتلو ضایع: ≤0.3dB
بیرته ستنیدل: PC≥40dB ، UPC≥50dB ، APC≥60dB د ژوند په اوږدو کې: - 1000 ځله
لوړ ر Lightا:

د فایبر آپټیک توزیع بکس

,

د بیروني فایبر ختمولو بکس

د تولید ځانګړتیاوې
د فایبر آپټیک ODF آپټیک فایبر پیچ پینل د توزیع چوکاټ پیچ پینل
 
د فایبر آپټیک پیچ پینل ته د فایبر توزیع پینل هم ویل کیږي. د دې اصلي دنده د فایبر آپټیک کیبل پای ته رسول او د کیبل انفرادي فایبرونو ته د لاسرسي چمتو کول دي. د فایبر پیچ پینلونه د ختمولو واحدونه دي ، کوم چې د هستوګنې نښلونکو او جلا کولو واحدونو لپاره خوندي ، منظم چیمبر چمتو کولو لپاره ډیزاین شوي. د فایبر پیچ پینلونه په ریک ماونټ شوي یا دیوال نصب کې شتون لري.
 
دواړه ډولونه کولی شي د فایبر آپټیک کیبل ، سپلیسز او نښلونکو کور ، تنظیم ، اداره او ساتنه وکړي. د ریک ماونټ پینلونه معمولا 19 "یا 23" نړیوال پلنوالی لري. د پیچ ​​پینل لوړوالی 1u ، 2u ، 3u ، 4u ، 6u او نور کیدی شي. د وال ماونټ پیچ پینل خورا دودیز دی ، دا هر جوړښت او ابعاد کیدی شي. او د پیچ ​​پینلونه د داخلي یا بیروني غوښتنلیک لپاره کارول کیدی شي.
 

د فایبر آپټیک پیچ پینل لپاره د بریښنا فعالیت

  • د ننوتلو ضایع: <0.3dB
  • د بیرته راستنیدو ضایع: PC <40 dB ، UPC <50dB ، APC <60dB
  • د بکس او ارټینګ وسیلې ترمینځ مقاومت لرونکی مقاومت: 1000MΩ /500VDC
  • ولټاژ-د بکس او ارټینګ وسیلې ترمینځ مقاومت: د 3kv/DC/1min اغیز لاندې ، غیر پنکچر ، او نه آرک اوور.
  •  
نظری فعالیت واحد حالت ملټي موډ
د ننوتلو ضایع (dB) -0.3 -0.3
بیرته ستنیدنه (dB) ≥50 (PC) N/A
≥60 (APC)
د تکرار وړتیا (dB) ≤0.1dB
دوام (dB) ≤0.2dB عادي بدلون ، 1000 میچینګ
د تناسلي ځواک (N) 100
د عملیاتي حرارت درجه (° C) -40 ~+80
د ذخیره کولو تودوخه (° C) -40 ~+85
د پای مخ جیومیټری
پیرامیټر 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
کمپیوټر APC کمپیوټر APC
د منحنی وړانګې (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
اپیکس آفسیټ (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
د فایبر لوړوالی (nm) . 50 . 50 . 50 . 50
زاویه (°) —- 7.7-8.3 —- 7.7-8.3
ټاګ:

د بیروني فایبر ختمولو بکس ،

د فایبر آپټیک توزیع بکس ،

ftth فایبر آپټیک ختمولو بکس


  • مخکینی:
  • بل:

  • خپل پیغام دلته ولیکئ او موږ ته یې واستوئ