FTTH لاءِ آپٽيڪل فائبر اسپلٽر ، غير فعال ڊيوائسز فائبر آپٽڪ ڪوپلر اسپلٽر

مختصر وضاحت:


بڻ جي جاءِ: چين Dongguan
برانڊ جو نالو: Qingying يا QY
سرٽيفڪيشن: CE ، ROHS ، ISO ، SGS ،
ماڊل تعداد: FTTH Optical PLC splitter سان 4 سلاٽز آپٽيڪل برانچنگ انسٽاليشن باڪس
گھٽ ۾ گھٽ آرڊر مقدار: 100 پي سي
قيمت: iationالهين
پيڪنگ جا تفصيل: پيڪنگ ڪا Woodين جي ڊرمن ۾ ، Polywooden ڊرم يا clientsيا ڊرم گراهڪن جي درخواستن مطابق.
ادائگي جا شرط: ايل/سي ، ٽي/ٽي ، ويسٽرن يونين
فراهمي جي صلاحيت: 10000pcs في هفتي

پيداوار جي تفصيل

پيداوار ٽيگ

تفصيلي اڻ
شئ جو نالو: FTTH آپٽيڪل PLC اسپلٽر 4 سلاٽس آپٽيڪل برانچنگ انسٽاليشن باڪس سان پيڪيج سائيز: 30X20X 15 سي ايم
آپريشن موج ڊگھائي: 1260–1650 پيهڻ جو طريقو :: PC.UPC.APC
سرٽيفڪيٽ: CE ، ROHS ، ISO ، SGS ، موڊ :: سنگل موڊ ، ملٽي موڊ
برانچ نمبر: 1 × 2،1 × 4،1 × 8،1 × 16،1 × 32،1 × 64 وغيره. فائبر رابط :: FC / PC ، FC / APC ، FC / UPC ، SC / PC ، SC / APC ، SC / UPC ، ST / PC ، ST / APC ، LC / PC ، LC / APC ، LC / UPC
تيز روشني:

فائبر آپٽڪ ورهائڻ وارو د .و

,

outdoorاهرين فائبر ختم ڪرڻ وارو د .و

پيداوار جي وضاحت

FTTH Optical PLC splitter سان 4 سلاٽز آپٽيڪل برانچنگ انسٽاليشن باڪس

 

 

بندرگاهن 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
آپريٽنگ موج (nm) 1260 ~ 1650
داخل ٿيڻ جو نقصان (ڊي بي) و Max ۾ و P (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
نقصان جي هڪجهڙائي (ڊي بي) و. 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (ڊي بي) و. 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
واپسي نقصان (ڊي بي) منٽ UPC: 50 APC: 55
هدايت (ڊي بي) منٽ 55
معياري داخل ٿيل فائبر Bend Insensitive SM Single Fiber (ITU G.657A)
معياري putاھر فائبر Bend Insensitive SM ربن فائبر (ITU G.657A)
معياري putاھرين رنگ نيرو، نارنگي، سائو، ناسي، ڀورو، اڇو، ڳاڙهو ، ڪارو (TIA/EIA 598-B)
و.. آپٽيڪل پاور (ميگاواٽ) 300
نمي جي حد (rh) 5٪ ~ 85٪
آپريٽنگ گرمي پد () -40+85
اسٽوريج گرمي پد () -40+85
رابط جا اختيار FC/SC/LC/ST/MU
پيڪنگ جا اختيار بيئر ڊيوائس*ميني ٽيوب*ABS ماڊل*LGX باڪس*19 “/23” ريڪ ماؤنٽ

*Telcordia GR-1221-CORE ۽ G-1209-CORE مطابق. *درخواست تي دستياب پريميئم اسپيڪ. (پي/ايس: پريميئم گريڊ/معياري گريڊ) *عام قدر +23 تي بغير رابطن جي نقصان جي.

 

 

 

 

فائبر آپٽڪ اسپلٽر ھڪڙو آھي جيڪو آپٽيڪل فائبر لنڪ جي س important کان اھم غير فعال ڊيوائسز مان آھي ، آھي آپٽيڪل فائبر ٽنڊم ڊيوائس ڪيترن ئي ان پٽ ٽرمينلز ۽ ڪيترن ئي آئوٽ ٽرمينلز سان ، خاص طور تي قابل عمل آپٽيڪل نيٽ ورڪ (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH وغيره) تي. .) MDF ۽ ٽرمينل سامان کي connectنڻ ۽ آپٽيڪل سگنل جي برانچنگ حاصل ڪرڻ لاءِ.

 

ٽيگ:

outdoorاهرين فائبر ختم ڪرڻ وارو د boxو ،

فائبر آپٽڪ ور distribution باڪس ،

ftth فائبر آپٽڪ ٽرمينيشن باڪس


  • ا Previousيون:
  • ا Nextيون:

  • پنھنجو پيغام ھتي لکو ۽ اھو اسان ڏانھن موڪليو