PP - FC 48 -portový patch panel s optickými vláknami, pevný a posuvný typ pre FTTH

Stručný opis:


Miesto pôvodu: Dongguan Čína
Názov značky: Qingying alebo QY
Certifikácia: ROHS ISO9001
Číslo modelu: 48 -portový patch panel z optických vlákien pre kovový stojanový držiak ODF
Minimálny počet objednaných kusov: 100 kusov/kusov 48 -portový patch panel s optickými vláknami
Cena: vyjednávanie
Podrobnosti o balení: PE taška+kartón
Dodacia lehota: 5-10 pracovných dní
Platobné podmienky: L/C, T/T, Western Union
Možnosť dodávky: 1 000 kusov za týždeň

Detail produktu

Štítky produktu

Podrobné informácie
Meno Produktu:: 48-portový patch panel PP-FC s optickými vláknami pre kovový stojanový držiak ODF Adaptéry: SC FC ST LC
Farba: Biely a čierny Prístavy: 24/24/48 jadro
Rozmery:: 300*180*25 mm Typ :: Pevný a posuvný typ
Štandardná pracovná vlnová dĺžka: 850nm, 1310nm, 1550nm Spätná strata: PC ≥ 40 dB, UPC ≥ 50 dB, APC ≥ 60 dB
Dĺžka života:: ≥ 1 000 -krát Materiál: Oceľ valcovaná za studena
Zlatý klinec:

rozvodná skriňa z optických vlákien

,

ftth ukončovací box z optických vlákien

Popis produktu
Patch panel s portom PP-FC so 48 portami z optického vlákna pre kovový stojanový držiak ODF
 

Strachy 

  • Štandardná veľkosť, nízka hmotnosť a primeraná štruktúra

  • Svysúvacia zásuvka pre jednoduchú správu káblov
  • Vhodný na stužku aj na jedno vlákno
  • Cefektný dizajn pre stempo šetrenie
  • Rôzne panelové dosky, ktoré sa prispôsobia rôznym úpravámer rozhranie
  • Predná značka na štítku sa dá ľahko identifikovať a ovládať
  • Jednoduché ovládanie a prevádzka

Aplikácia:

 

Účastnícka slučka telekomunikácií

Vlákno do domu (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parameter:

Optický výkon Jediný režim Viac režimov
Strata vloženia (dB) ≤0,3 ≤0,3
Spätná strata (dB) ≥50 (PC) NIE
≥60 (APC)
Opakovateľnosť (dB) ≤0,1 dB
Trvanlivosť (dB) ≤0,2 dB Typická zmena, 1 000 párení
Pevnosť v ťahu (N) 100
Prevádzková teplota (° C) -40 ~+80
Skladovacia teplota (° C) -40 ~+85
Geometria konca
Parameter 2,5um Ferrule 1,25 um Ferrule
PC APC PC APC
Polomer zakrivenia (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Ofset vrcholu (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Výška vlákna (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Uhol (°) —- 7,7-8,3 —- 7,7-8,3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Hodnotiaca správa CIV (627 kB) .pdf

 

Značka:

vonkajší box na ukončenie vlákien,

rozvodná skriňa z optických vlákien,

ftth ukončovací box z optických vlákien


  • Predchádzajúce:
  • Ďalšie:

  • Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju