Fiksna plošča ODF za montažo v stojalo z adapterji FC SC ST LC, stenska montažna plošča z 12 vrati

Kratek opis:


Kraj izvora: Kitajski Dongguan
Blagovna znamka: Qingying ali QY
Certifikat: ROHS ISO9001
Številka modela: Plošča za optična vlakna ODF 12 vrat FC SC ST LC
Najmanjša količina naročila: 100 kosov/kosov
Cena: pogajanja
Podrobnosti pakiranja: Po standardnem izvoznem paketu.
Plačilni pogoji: L/C, T/T, Western Union
Sposobnost dobave: 1000 kosov na dan

Podrobnosti o izdelku

Oznake izdelkov

Podrobne informacije
Ime izdelka: Plošča za optični kabel Adapterji: SC FC ST LC
Barva: Modra Pristanišča: 12 in 24 jedra
OEM ali ODM: Sprejmi Dimenzije: 300*180*25 mm
Vrsta :: Fiksna in drsna vrsta Delovna temperatura: -5 ~+40 ℃
Standardna delovna valovna dolžina: 850nm 1310nm 1550nm Izguba pri vstavljanju: ≤0,3 dB
Povratna izguba: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB Življenjska doba: ≥ 1000 krat
Visoka svetloba:

optična razdelilna omarica

,

ftth zaključna omarica iz optičnih vlaken

Opis izdelka
Plošča za optična vlakna ODF 12 vrat FC SC ST LC
 
Plošče iz vlaken so na voljo v stojalo ali na steno. Njegova glavna funkcija je prekiniti optični kabel in omogočiti dostop do posameznih vlaken kabla. Plošče iz vlaken so zaključne enote, ki so zasnovane tako, da zagotavljajo varno, organizirano komoro za ohišje priključkov in spojnih enot.Plošča iz optičnih vlaken se imenuje tudi plošča za distribucijo vlaken.
 
Obe vrsti lahko shranita, organizirata, upravljata in zaščitita optični kabel, spojke in priključke. Plošče za montažo na stojala so običajno univerzalne širine 19 "ali 23". Višina plošče je 1u, 2u, 3u, 4u, 6u itd.
 
Odprtina optičnih vlaken je lahko drsna, fiksna ali vrtljiva. Stenska montažna plošča je bolj prilagojena, lahko je katere koli strukture in dimenzije. Obližne plošče se lahko uporabljajo za notranjo ali zunanjo uporabo.
 

Električna zmogljivost optičnih vlaken

  • Izguba pri vstavljanju: <0,3 dB
  • Povratna izguba: PC <40 dB, UPC <50dB, APC <60dB
  • Izolacijski upor med omarico in ozemljitveno napravo: 1000MΩ /500VDC
  • Napetostna upornost med omarico in ozemljitveno napravo: Pod vplivom 3kv/DC/1 min, brez prebadanja in brez obloka.
  •  
Optična zmogljivost Enojni način Več načinov
Izguba pri vstavljanju (dB) ≤0,3 ≤0,3
Povratna izguba (dB) ≥50 (PC) N/A
≥60 (APC)
Ponovljivost (dB) ≤ 0,1 dB
Trajnost (dB) ≤0,2 dB Tipična sprememba, 1000 ujemanja
Natezna trdnost (N) 100
Delovna temperatura (° C) -40 ~+80
Temperatura skladiščenja (° C) -40 ~+85
Geometrija končne površine
Parameter 2,5 -milimetrska cev 1,25 um Ferrule
Osebni računalnik APC Osebni računalnik APC
Polmer ukrivljenosti (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Odmik vrha (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Višina vlaken (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Kot (°) —- 7,7-8,3 —- 7,7-8,3
Oznaka:

zunanja omarica za zaključevanje vlaken,

optična razdelilna omarica,

ftth zaključna omarica iz optičnih vlaken


  • Prejšnji:
  • Naslednji:

  • Tukaj napišite svoje sporočilo in nam ga pošljite