Razcepnik optičnih vlaken Za cepilnik optičnih sklopk FTTH, pasivne naprave

Kratek opis:


Kraj izvora: Kitajski Dongguan
Blagovna znamka: Qingying ali QY
Certifikat: CE, ROHS, ISO, SGS,
Številka modela: Optični PLC razdelilnik FTTH s 4 režo za optično vejo
Najmanjša količina naročila: 100 kosov
Cena: pogajanja
Podrobnosti pakiranja: pakiranje v lesene bobne, polywoodske bobne ali druge bobne po želji strank.
Plačilni pogoji: L/C, T/T, Western Union
Sposobnost dobave: 10.000 kosov na teden

Podrobnosti o izdelku

Oznake izdelkov

Podrobne informacije
Ime izdelka: Optični PLC cepilnik FTTH s 4 režo za optično vejo Velikost paketa: 30X20X 15 CM
Delovna dolžina valov: 1260–1650 Metoda brušenja :: PC.UPC.APC
Potrdila: CE, ROHS, ISO, SGS, Načini :: Enojni način, Več načinov
Številka podružnice: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 itd. Priključek za vlakna :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Visoka svetloba:

optična razdelilna omarica

,

zunanja omarica za zaključevanje vlaken

Opis izdelka

Optični PLC razdelilnik FTTH s 4 režo za optično vejo

 

 

Pristanišča 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Delovna valovna dolžina (nm) 1260 ~ 1650
Izguba pri vstavljanju (dB) Največ (P/S) 3,8/4,0 7.1/7.3 10,2/10,5 13,5/13,7 16,5/16,8 20,5/21,0
Izguba enotnosti (dB) Maks 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Povratna izguba (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Usmerjenost (dB) Min 55
Standardno vhodno vlakno Bend Insensitive SM Single Fiber (ITU G.657A)
Standardno izhodno vlakno Upogljivo neobčutljivo SM tračno vlakno (ITU G.657A)
Standardna izhodna barva Modra, Oranžna, Zelena, Rjav, Siva, Bela, rdeča , Črna (TIA/EIA 598-B)
Maks. Optična moč (mw) 300
Območje vlažnosti (rh) 5%~ 85%
Delovna temperatura() -40 ~+85
Temperatura skladiščenja () -40 ~+85
Možnosti priključka FC/SC/LC/ST/MU
Možnosti pakiranja Gola naprava*Mini cev*Modul ABS*Škatla LGX*19 ''/23 '' stojalo

*Skladno s sistemom Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE. *Premium specifikacije so na voljo na zahtevo. (P/S: Standardna ocena/standardna stopnja) *Tipična vrednost pri +23 brez izgub priključkov.

 

 

 

 

Optični cepilnik je ena najpomembnejših pasivnih naprav v optični povezavi, je tandemska naprava iz optičnih vlaken z mnogimi vhodnimi priključki in številnimi izhodnimi priključki, še posebej velja za pasivno optično omrežje (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH itd. .) za povezavo MDF in terminalske opreme ter doseganje razvejanja optičnega signala.

 

Oznaka:

zunanja omarica za zaključevanje vlaken,

optična razdelilna omarica,

ftth zaključna omarica iz optičnih vlaken


  • Prejšnji:
  • Naslednji:

  • Tukaj napišite svoje sporočilo in nam ga pošljite