Avantazhet tona

Portofoli ynë i gjerë dhe selektiv i produkteve me fibra optike i shoqëruar me praninë tonë profesionale siguron përgjigje të shpejtë të klientit, kompetencë teknike dhe këmbëngulje për të punuar përmes çdo sfide të mundshme të paraqitur si për bizneset e vogla ashtu edhe ato në shkallë të gjerë.

  • about us

Rreth nesh

E themeluar në vitin 2010, Dongguan Qingying Industrial Co, Ltd (QY) është një kompani e sofistikuar e fibrave e vendosur në dy qytete, Dongguan dhe Chongqing, në Kinë. Me më shumë se 10.000m2 sipërfaqe bimore, QY tani është një kompani me aftësi të integruar të R&D, prodhimit, tregtimit dhe shitjeve ndërkombëtare. QY është një kompani e certifikuar ISO9001, ROHS, CE me qindra klientë në Evropë, Amerikë, Azinë Juglindore dhe Australi. Produktet tona kryesore janë lidhës i instalueshëm i fushës me fibra optike (lidhës i shpejtë), përshtatës, kordon patch, kordon patch të blinduar, bisht, kruajtës PLC, zbutës dhe shumë produkte të tjera FTTH. Me përvojë 12-vjeçare në industrinë e fibrave optike, QY beson se mësimi, bashkëpunimi dhe ndarja me klientët është mënyra më e mirë për t'u rritur me klientët. Në dekadën e ardhshme, QY do të zhvillojë në mënyrë agresive produkte të reja sipas kërkesës së klientëve dhe do të përmirësojë cilësinë e produkteve ekzistuese për klientët. Të gjithë punonjësit e QY mezi presin të shërbejnë dhe të bashkëpunojnë me klientët për biznesin e fibrave në të ardhmen.

KLIENTËT TANË


Sot Qingying njihet mirë në industrinë e komunikimit me fibra optike nga klientët në mbarë botën.
KLIENTT TON Sot Qingying njihet mirë në industrinë e komunikimit me fibra optike nga klientët në mbarë botën. Një traditë e udhëheqjes në teknologji, cilësinë e produktit dhe shërbimin ndaj klientit i ka mundësuar kompanisë një rritje të shpejtë Qingying tani ka bërë përparim solid. Wle vazhdon të mbajë ritmin me kërkesën në rritje dhe të përpiqet për përsosmëri.

  • china-tscom-01
  • chinaztt
  • optivtech-02
  • tfcsz
  • tianyisc
  • ZET