250ML Komponentë të Fibrës Optike Kutia e Pastrimit të Fibrës Optike Shishe me Dispenser Alkooli

Përshkrim i shkurtër:


Vendi i origjinës: Kinë Dongguan
Emri i markës: jo
Certifikimi: IEC ose ISO90012015
Numri i modelit: B-088
Sasia minimale e porosisë: 200 copë
Çmimi: negocimi
Detajet e paketimit: 200 copë për kuti kartoni 9.5 kg për kuti kartoni Madhësia: 63cm X 54cm X 35cm
Koha e dërgimit: 10 ditë pas pagesës
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Aftësia e Furnizimit: 20000 Copë/Copë në javë

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacion i detajuar
Diametri: 6 cm Emri i produktit: Shishe me alkool
Ngjyrë: E bardhë Funksioni: Pastrimi
Emri i plotë: Shishe Alkooli Pastrimi me Fibër Optike Paketa: Karton Letre
Vëllimi: 120m/ 250ml Materiali: PP
Dritë e lartë:

lidhës fibër mpo

,

hdmi mbi kabllon me fibër optike

përshkrim i produktit

250ML Komponentë të Fibrës Optike Kutia e Pastrimit të Fibrës Optike Shishe me Dispenser Alkooli

 

* Pastruesit e lidhësit me fibër optike përdorni një leckë të thatë të formuluar posaçërisht për pastrimin e plotë dhe efikas të faqeve fundore të optikës optike.

 

* Ato eliminojnë nevojën për lëng të rrezikshëm pastrimi që mund të lërë mbetje. lecka është jashtëzakonisht efektive në heqjen e yndyrës, pluhurit dhe ndotësve të tjerë.

 

* Këto produkte ofrojnë kursim të konsiderueshëm të punës, përveç aplikimeve konvencionale, me vëllim të lartë dhe janë miratuar nga prodhuesit dhe transportuesit në të gjithë botën. Pastrohet për rrotull mbi 500 herë

 

Kur përdorni letër të fshirë në ngushticën, pastaj për të shtypur një ose dy herë, alkooli mund të absorbohet në letër, shumë i përshtatshëm!

 

Qafa e shishes së shpërndarësit të alkoolit është bërë nga materiale çeliku inox, dhe trupi i trupit të alkoolit me plastikë HDPE.

 

1. Qafa e shishes së shpërndarësit të alkoolit është bërë nga materiale çeliku inox, dhe trupi i trupit të alkoolit me plastikë HDPE.2. Shpërndarësi i alkoolit është i përshtatshëm për vaj alkooli, tretës më të pastër dhe jo korroziv, etj. Përdorimi i shpërndarësit të alkoolit me izopropanol për pastrimin e duhur të fibrave gjatë përgatitjes së kabllit.4. Funksionimi i pompës me një dorë çliron duart e përdoruesit.5. Shpërndarësi i alkoolit ka menteshën e mbyllur me kamerë e mban kapakun hapur dhe mbyllur për të zvogëluar aromat. Ky dizajn i shpërndarësit të alkoolit me mbrojtës të pastërtisë pengon të futet përsëri në shishe. Çdo prekje e shpërndarësit të alkoolit shpërndan afërsisht 2CC lëng. Vëllimi: 100ML

 

250ML Fiber Optic Components Fiber Optic Cleaning Kit Alcohol Dispenser Bottle 0250ML Fiber Optic Components Fiber Optic Cleaning Kit Alcohol Dispenser Bottle 1

 

 

Etiketa:

mini kabllo HDMI,

hdmi mbi kabllon me fibra optike,

lidhës fibër mpo


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni