Ndarës i Fibrave Optike Për FTTH, Pajisje Pasive Çiftues i Çiftëzimit të Fibrave Optike

Përshkrim i shkurtër:


Vendi i origjinës: Kinë Dongguan
Emri i markës: Qingying ose QY
Certifikimi: CE, ROHS, ISO, SGS,
Numri i modelit: Ndarës FTTH Optic PLC me 4 kuti instalimi të degëzimit optik
Sasia minimale e porosisë: 100 copë
Çmimi: negocimi
Detajet e paketimit: paketim në daulle druri, daulle Polywooden ose daulle të tjera sipas kërkesave të klientëve.
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Aftësia e Furnizimit: 10000 copë në javë

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacion i detajuar
Emri i produktit: FTTH Optic PLC Splitter With 4 Slots Optical Branching Installation Box Madhësia e paketës: 30X20X 15 CM
Gjatësia e valës së operacionit: 1260–1650 Metoda e bluarjes :: PC.UPC.APC
Certifikatat: CE, ROHS, ISO, SGS, Mënyrat :: Me një mënyrë, me shumë mënyra
Numri i Degës: 1 × 2,1 × 4,1 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 etj. Lidhës Fibrash :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Dritë e lartë:

kuti shpërndarëse me fibër optike

,

kuti e përfundimit të fibrave në natyrë

përshkrim i produktit

Ndarës FTTH Optic PLC me 4 kuti instalimi të degëzimit optik

 

 

Portet 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Gjatësia e valës së funksionimit (nm) 1260 ~ 1650
Humbja e futjes (dB) Maks (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Humbja e Uniformitetit (dB) Maks 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0.15 0.15 0.25 0.3 0.3 0.3
Humbja e kthimit (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Drejtueshmëria (dB) Min 55
Fibra standarde e hyrjes Bend i pandjeshëm SM Fibër i Vetëm (ITU G.657A)
Fibra standarde e daljes Bend i pandjeshëm SM Fiber Ribbon (ITU G.657A)
Ngjyra standarde e daljes Blu, Portokalli, E gjelbër, Kafe, Gri, E bardhë, E kuqe , E zezë (TIA/VNM 598-B)
Maks. Fuqia optike (mw) 300
Gama e lagështisë (rh) 5%~ 85%
Temperatura e funksionimit () -40+85
Temperatura e Magazinimit () -40+85
Opsionet e lidhësit FC/SC/LC/ST/MU
Opsionet e Paketimit Pajisja e zhveshur*Mini Tub*Moduli ABS*LGX Box*19 "/23" Rack-mount

*Në përputhje me Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE. *Specifikimet Premium të disponueshme sipas kërkesës. (P/S: Klasa Premium/Klasa Standarde) *Vlera tipike në +23 pa humbje të lidhësve.

 

 

 

 

Ndarësi i fibrave optike është një nga pajisjet më të rëndësishme pasive në lidhjen e fibrave optike, është pajisje tandem me fibra optike me shumë terminale hyrës dhe shumë terminale dalës, veçanërisht të zbatueshëm për një rrjet optik pasiv (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH etj .) për të lidhur MDF dhe pajisjet terminale dhe për të arritur degëzimin e sinjalit optik.

 

Etiketa:

kuti e përfundimit të fibrave në natyrë,

kuti shpërndarëse me fibër optike,

kuti e përfundimit të fibrave optike


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni