PP - FC 48 Port Fiber Optical Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH

Përshkrim i shkurtër:


Vendi i origjinës: Kinë Dongguan
Emri i markës: Qingying ose QY
Certifikimi: ROHS ISO9001
Numri i modelit: Patch panel me fije optike 48 porte për tabaka ODF Mount Rack Mount
Sasia minimale e porosisë: 100 copë/copë 48 fije optike panel patch panel
Çmimi: negocimi
Detajet e paketimit: Qese PE+kuti kartoni
Koha e dërgimit: 5-10 ditë pune
Kushtet e pagesës: L/C, T/T, Western Union
Aftësia e Furnizimit: 1000 copë në javë

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacion i detajuar
Emri i produktit:: PP-FC 48 Paneli i Patch Fiber Fiber Optic Për Sirtarin ODF për Montimin e Raketit Metalik Përshtatës :: SC FC ST LC
Ngjyrë:: E Bardhë E Zezë Portet :: 12/24/48 Bërthamë
Përmasat :: 300*180*25mm Lloji :: Lloji Fiks & Rrëshqitës
Gjatësia e valës standarde të punës :: 850nm 1310nm 1550nm Humbja e Kthimit :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Jetëgjatësia :: 0001000 herë Matrial: Çeliku i mbështjellë me të ftohtë
Dritë e lartë:

kuti shpërndarëse me fibër optike

,

kuti e përfundimit të fibrave optike

përshkrim i produktit
PP-FC 48 porta patch Paneli me fibra optike për tabaka ODF Mount Rack Mount
 

Features 

  • Madhësia standarde, pesha e lehtë dhe struktura e arsyeshme

  • Ssirtar jashtë për menaxhim të lehtë të kabllove
  • I përshtatshëm për shirita dhe fibra të vetme
  • Cdizajn ompact për sritëm duke kursyer
  • Pllaka të ndryshme panelesh që përshtaten përshtaten ndrysheer ndërfaqja
  • Shenja e përparme në pllakë është e lehtë për identifikim dhe funksionim
  • Lehtë për menaxhim dhe funksionim

Aplikacion:

 

Rrethi i pajtimtarëve të telekomunikacionit

Fibra në shtëpi (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parametri:

Performanca Optike Mënyra e vetme Multi Mode
Humbja e futjes (dB) .30.3 .30.3
Humbja e kthimit (dB) ≥50 (PC) N/A
≥60 (APC)
Përsëritshmëria (dB) .10.1dB
Qëndrueshmëri (dB) Change0.2dB Ndryshim Tipik, 1000 Çiftime
Forca në tërheqje (N) 100
Temperatura e funksionimit (° C) -40 ~+80
Temperatura e Magazinimit (° C) -40 ~+85
Gjeometria e Fundit
Parametri 2.5um Ferrule 1.25 um Ferrule
PC APC PC APC
Rrezja e lakimit (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Offset (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Lartësia e Fibrës (nm) 50 50 50 50
Këndi (°) --- 7.7-8.3 --- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Raporti i Vlerësimit CIV (627K) .pdf

 

Etiketa:

kuti e përfundimit të fibrave në natyrë,

kuti shpërndarëse me fibër optike,

kuti e përfundimit të fibrave optike


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni