Maq - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Ts'ebetso le Sliding Type Bakeng sa FTTH

Tlhaloso e Khutšoanyane:


Sebaka sa Tšimoloho: China ea Dongguan
Lebitso cha: Qingying kapa QY
Bopaki: ROHS ISO9001
Nomoro ea Mohlala: 48 port Optic Fiber patch panel bakeng sa tšepe ea Metal Rack Mount ODF
Bonyane ba Order palo: 100 sengoathoana / likotoana 48 koung faeba optic setsiba phanele
Theko: puisano
Lintlha tsa ho paka: Mokotla oa PE + lebokose
Nako ea thomello: 5-10 matsatsi a mosebetsi
Terms tefello: L / C, T / T, Bophirimela Union
Phepelo Matla: Likotoana tse 1000 ka beke

Product Qaqileng

Lihlahisoa tsa Product

Tlhahisoleseling e qaqileng
Lebitso sehlahisoa :: Maq-FC 48 Port Optic faeba Patch Panel Ka Metal rack Mount ODF Tray Li-adapter :: SC FC ST LC
Mala: E tšoeu ebile e Ntšo Likoung :: 12/24/48 Chelete
Litekanyo: 300 * 180 * 25mm Mofuta :: Tsitsitseng & Sliding Type
Standard sebetsa Wavelength :: 850nm 1310nm 1550nm Tahlehelo ea Khutlo :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Bolele ba bophelo:: Linako tse 1000 Matrial: Cold e phuthetsoe tšepe
Leseli le Phahameng:

faeba optic kabo lebokose

,

ftth fiber optic lebokose la ho felisa

Tlhaloso ea Sehlahisoa
Maq-FC 48 koung Optic faeba setsiba phanele bakeng Metal rack Mount ODF floating
 

Likhathatso 

  • Boholo bo tloaelehileng, boima bo bobebe le sebopeho se utloahalang

  • Slide tsoa raka bakeng sa taolo ya habonolo kabel
  • E loketse lente le fiber e le 'ngoe
  • CMoralo oa ompact bakeng sa slebelo ho boloka
  • Lipoleiti tse fapaneng tsa phanele ho lekana maemo a fapanenger segokanyimmediamentsi sa sebolokigolo
  • Letšoao le ka pele poleiti le bonolo bakeng sa ho khetholla le ts'ebetso
  • Bonolo bakeng sa taolo ya le tshebetso

Kopo:

 

Lupu ea peeletso ea puisano

Faeba lapeng (FTTH)

LAN / WAN

CATV

 

Paramethara:

Tshebetso ea Optical Mokhoa o le mong Mokhoa o mongata
Tahlehelo ea ho kenya (dB) .30.3 .30.3
Khutlisa Loss (dB) 50 (PC) N / A
60 (APC)
Ho pheta-pheta (dB) .10.1dB
Ho tšoarella (dB) .20.2dB Phetoho e Tloaelehileng, Likhatiso tse 1000
Tensile Matla (N) 100
Mocheso o sebetsang (° C) -40 ~ + 80
Mocheso oa polokelo (° C) -40 ~ + 85
Endface Jometri
Paramente 2.5um Ferrule 1,25 um Ferrule
PC APC PC APC
Radius ea kobehileng (limilimithara) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex Koala (limilimithara) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Faeba Bophahamo (NM) 50 50 50 50
Angle (°) --- 7.7-8.3 --- 7.7-8.3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      Tlaleho ea Tlhatlhobo ea CIV (627K) .pdf

 

Theko:

lebokose le kantle la fiber

faeba optic kabo lebokose,

ftth fiber optic lebokose la ho felisa


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • Ngola molaetsa oa hau mona ebe u o romella ho rona