PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Gliding Type For FTTH

Kort beskrivning:


Härstamning: Dongguan Kina
Varumärke: Qingying eller QY
Certifiering: ROHS ISO9001
Modellnummer: 48 -ports optisk fiber patchpanel för ODF -fack i metallställ
Minimum antal: 100 Piece/Pieces 48 port fiberoptisk patchpanel
Pris: förhandling
Förpackningsdetaljer: PE -väska+kartong
Leveranstid: 5-10 arbetsdagar
Betalningsvillkor: L/C, T/T, Western Union
Supply Förmåga: 1000 stycken per vecka

Produktdetalj

Produktetiketter

Detaljinformation
Produktnamn:: PP-FC 48 Port Optic Fiber Patch Panel För Metal Rack Mount ODF Tray Adapter: SC FC ST LC
Färg:: Vit och svart Hamnar:: 12/24/48 Core
Mått:: 300*180*25 mm Typ:: Fast och glidande typ
Standard arbetsvåglängd :: 850nm 1310nm 1550nm Returförlust :: PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Livslängd:: ≥1000 gånger Matrial: Kallvalsat stål
Högt ljus:

fiberoptisk distributionsbox

,

ftth fiberoptisk termineringslåda

Produktbeskrivning
PP-FC 48-ports optisk fiberplåtspanel för ODF-fack i metallställ
 

Feartures 

  • Standardstorlek, lätt vikt och rimlig struktur

  • Sgillar ut låda för enkel kabelhantering
  • Lämplig för band och enkelfiber
  • Compact design för stakt sparande
  • Olika panelplattor för att passa olika anpassningarer -gränssnitt
  • Frammärket på plattan är lätt att identifiera och använda
  • Lätt för hantering och drift

Ansökan:

 

Telekommunikationsabonnentslinga

Fiber till hemmet (FTTH)

LAN/WAN

CATV

 

Parameter:

Optisk prestanda Singelläge Multiläge
Insättningsförlust (dB) ≤0,3 ≤0,3
Avkastningsförlust (dB) ≥50 (PC) Ej tillgängligt
≥60 (APC)
Repeterbarhet (dB) ≤ 0,1 dB
Hållbarhet (dB) ≤0.2dB Typisk förändring, 1000 parningar
Draghållfasthet (N) 100
Driftstemperatur (° C) -40 ~+80
Förvaringstemperatur (° C) -40 ~+85
Endface Geometry
Parameter 2.5um Ferrule 1,25 um Ferrule
PC APC PC APC
Krökningsradie (mm) 10 ~ 25 5 ~ 15 7 ~ 15 5 ~ 15
Apex -förskjutning (mm) 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50 0 ~ 50
Fiberhöjd (nm) ± 50 ± 50 ± 50 ± 50
Vinkel (°) —- 7,7-8,3 —- 7,7-8,3

 PP - FC 48 Port Optical Fiber Patch Panel Fixed & Sliding Type For FTTH 0                            

      CIV -utvärderingsrapport (627K) .pdf

 

Märka:

utomhusfiberavslutningsbox,

fiberoptisk distributionslåda,

ftth fiberoptisk termineringslåda


  • Tidigare:
  • Nästa:

  • Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss