FTTH için Optik Fiber Bölücü, Pasif Cihazlar Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü

Kısa Açıklama:


Anavatan: Çin Dongguan
Marka adı: Qingying veya QY
Sertifika: CE,ROHS,ISO,SGS,
Model numarası: 4 Yuvalı Optik Dallanma Kurulum Kutusu ile FTTH Optik PLC ayırıcı
Minimum sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: müzakere
Paketleme Detayları: Ahşap bidonlarda, Polywooden bidonlarda veya müşterilerin isteklerine göre diğer bidonlarda paketleme.
Ödeme şartları: L/C, T/T, Western Union
Tedarik Yeteneği: haftada 10000 adet

Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Detay Bilgileri
Ürün adı: 4 Yuvalı Optik Dallanma Kurulum Kutusu ile FTTH Optik PLC Bölücü Paket Boyutu: 30X20X 15 CM
Çalışma Dalga Boyu: 1260–1650 Taşlama Yöntemi:: PC.UPC.APC
Sertifikalar: CE,ROHS,ISO,SGS, modlar:: Tek modlu, Çok modlu
Şube numarası: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 ×16,1 × 32,1 × 64 Vb. Fiber Bağlayıcı:: FC / PC, FC / APC, FC/UPC,SC / PC, SC / APC, SC/UPC,ST / PC, ST / APC,LC/PC,LC/APC,LC/UPC
Vurgulamak:

fiber optik dağıtım kutusu

,

dış mekan fiber sonlandırma kutusu

Ürün Açıklaması

4 Yuvalı Optik Dallanma Kurulum Kutusu ile FTTH Optik PLC ayırıcı

 

 

Limanlar 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Çalışma Dalga Boyu (nm) 1260~1650
Ekleme Kaybı (dB) Maks (P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Tekdüzelik Kaybı (dB) Maks. 0.6 0.6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks. 0.15 0.15 0.25 0,3 0,3 0,3
İade Kaybı (dB) Minimum UPC:50 APC:55
Yönlülük (dB) Minimum 55
Standart Giriş Fiberi Bükülmeye Duyarsız SM Tek Fiber(ITU G.657A)
Standart Çıkış Fiberi Bükülmeye Duyarsız SM Şerit Fiberi(ITU G.657A)
Standart Çıktı Rengi Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi, Gri, Beyaz, kırmızı ,Siyah(TIA/EIA 598-B)
Maks. Optik Güç (mw) 300
Nem Aralığı (rh) %5~85
Çalışma sıcaklığı() -40~+85
Depolama sıcaklığı() -40~+85
Bağlayıcı Seçenekleri FC/SC/LC/ST/MU
Paketleme Seçenekleri Çıplak Cihaz*Mini Tüp*ABS Modülü*LGX Kutusu*19''/23'' Rack-mount

*Telcordia GR-1221-CORE&G-1209-CORE Uyumlu. *Premium özellik istek üzerine mevcuttur. (P/S: Premium Derece/Standart Derece) *+23'teki tipik değer konnektör kayıpları olmadan.

 

 

 

 

Fiber optik ayırıcı, optik fiber bağlantıdaki en önemli pasif cihazlardan biridir, birçok giriş terminali ve birçok çıkış terminali olan optik fiber tandem cihazıdır, özellikle pasif bir optik ağa uygulanabilir (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH vb.) .) MDF'yi ve terminal ekipmanını bağlamak ve optik sinyalin dallanmasını sağlamak.

 

Etiket:

dış mekan fiber sonlandırma kutusu,

fiber optik dağıtım kutusu,

ftth fiber optik sonlandırma kutusu


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin