Оптичний волоконний розщеплювач для пасивних пристроїв FTTH, волоконно -оптичний зчіплювач

Короткий опис:


Місце походження: Китайський Дунгуань
Назва бренду: Qingying або QY
Сертифікація: CE, ROHS, ISO, SGS,
Номер моделі: Оптичний спліттер FTTH з 4 слотами для оптичного розгалуження
Мінімальна Кількість Замовлення: 100 шт
Ціна: переговори
Деталі упаковки: пакування в дерев'яні барабани, барабани з Поліверліну або інші барабани відповідно до побажань клієнтів.
Терміни оплати: Акредитив, T/T, Western Union
Можливість постачання: 10000 шт на тиждень

Деталі продукту

Теги продукту

Детальна інформація
Назва продукту: Оптичний спліттер FTTH з 4 слотами для оптичного розгалуження Розмір упаковки: 30X20X 15 см
Робоча довжина хвилі: 1260–1650 Спосіб подрібнення :: PC.UPC.APC
Сертифікати: CE, ROHS, ISO, SGS, Режими :: Однорежимний, багаторежимний
Номер відділення: 1 × 2,1 × 4,1 × 8,1 × 16,1 × 32,1 × 64 тощо Волоконний роз'єм :: FC / PC, FC / APC, FC / UPC, SC / PC, SC / APC, SC / UPC, ST / PC, ST / APC, LC / PC, LC / APC, LC / UPC
Високе освітлення:

волоконно -оптична розподільна коробка

,

зовнішня коробка роз'єму волокон

Опис продукту

Оптичний спліттер FTTH з 4 слотами для оптичного розгалуження

 

 

Порти 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Робоча довжина хвилі (нм) 1260 ~ 1650
Втрата вставки (дБ) Макс. (P/S) 3,8/4,0 7.1/7.3 10.2/10.5 13,5/13,7 16,5/16,8 20,5/21,0
Рівномірність втрат (дБ) Макс 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (дБ) Макс 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Зворотні втрати (дБ) Хв UPC: 50 APC: 55
Напрямок (дБ) Хв 55
Стандартне вхідне волокно Нечутливе до згину SM одноволокно (ITU G.657A)
Стандартне вихідне волокно Нечутливе до згину стрічкове волокно SM (ITU G.657A)
Стандартний вихідний колір Синій, Помаранчевий, Зелений, Коричневий, Сірий, Білий, Червоний , Чорний (TIA/EIA 598-B)
Макс. Оптична потужність (мВт) 300
Діапазон вологості (rh) 5%~ 85%
Робоча температура() -40 ~+85
Температура зберігання() -40 ~+85
Параметри роз'ємів FC/SC/LC/ST/MU
Варіанти упаковки Голий пристрій*Міні-трубка*Модуль ABS*Коробка LGX*19 ''/23 '' кріплення в стійку

*Відповідність Telcordia GR-1221-CORE & G-1209-CORE. *Специфікації преміум -класу доступні за запитом. (P/S: Преміум -клас/Стандартний клас) *Типове значення +23 без втрат роз'ємів.

 

 

 

 

Волоконно -оптичний розгалужувач є одним з найважливіших пасивних пристроїв у волоконно -оптичному каналі, є оптичним волоконним тандемним пристроєм з багатьма вхідними терміналами та багатьма вихідними терміналами, особливо застосовним до пасивної оптичної мережі (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH тощо .) для з'єднання МДФ та кінцевого обладнання та досягнення розгалуження оптичного сигналу.

 

Тег:

зовнішня коробка роз'єму волокон,

волоконно -оптична розподільна коробка,

ftth оптоволоконна кінцева коробка


  • Попередній:
  • Далі:

  • Напишіть своє повідомлення тут і надішліть його нам